Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Békemenetre szerinted mennyi...

Békemenetre szerinted mennyi hívőt sikerül majd felbuszoztatni?

Figyelt kérdés

máj. 25. 19:22
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
0%
most ugye "áradatisza" az is az ellenzéktől vesz el szavazót szóval a fidesz így is nyerni fog, de átveszi a dk szerepét majd a Tisza. Ennyi lesz a nagy feladata a messiásnak, mivel programja az nincs. Azok is buszoztattak vidékre ott voltak a bérelt távbuszok, fele volt helyi ember a vidéki helyszíneken. A Dk is buszoztat Soros pénzén kint voltak videózni, hegyekbe álltak a buszok márciusban az ellenzékieknél is. Majd kivizsgálják milyen guruló dollárokból külföldi érdekekből.
jún. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 A kérdező kommentje:

#40 Hazugság, amit egy kutatás bizonyít? Mélyen bíztam benne, hátha beismered a tévedésedet, de te inkább tovább mocskolódsz. Ezek után csodálkozol, hogy sokan birkáknak titlálnak titeket, mert csak azt hiszed el, ami neked szimpatikus és ha szembesítenek a tényekkel, egyszerűen letagadod.

Ez már a szánalmas kategória és kár veled vitázni, mert nem látod be, hogy nincs igazad.

jún. 2. 18:37
 43/46 anonim ***** válasza:
0%
Keress kutatást más helyen is, nemcsak a lefizetett Sorosbérenceknél. Ha találsz, majd visszajöhetsz .Én nem tévedek, aki hazudik itt, az te vagy. De értem én hogy szomorú ellenzékből a helyzet, hogy reményetek sincs , hogy valaha nyertek és csakis hazugságokat igaznak állítva tudtok élni.
jún. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 A kérdező kommentje:

#43 Mi az, hogy én keressek? Neked kellene megcáfolni, vagy hozni a kutatást, ahol leírják az általad állított adatokat. Ja, hogy olyan nincs? Akkor miről beszélünk? Hasraütésszerűen ide böfögtél valamit, de nem tudod alátámasztani.


Medián a leghitelesebb közvélemány-kutató, fideszesek is elismerik, de neked lefizetett Sorosbérenc. Üldözési mániád van, minden és mindneki mögött a Soros áll szerinted.


"csakis hazugságokat igaznak állítva tudtok élni."

Fideszes szavazótól ez azért erős, de az általad érzett szánalmon kívül most megnevettettél, köszönöm.


Amennyiben nem tudsz hozni egy hiteles kutatást arról, amit állítottál, úgy lezártnak tekintem az ügyet, mert hazug ember vagy.

jún. 2. 19:17
 45/46 anonim ***** válasza:
0%

Majd keresel magadnak. Te azt állítottad :Szavazóitok nagy része ilyen mélyszegénységben élő, tájékozatlan ember., A másik nagy része meg a 60 év felettiek. A "nagy része" kifejezés azt jelenti hogy nagyobbik része tehát 50% felett. Ezt a saját linkkelt hazug kutatási adataid sem igazolják szóval itt te nem nyertél semmit ,csak tapasztalatot.


Mellesleg egy mihasznás szavazóval nem érdemes beszélni, mert eleve nácik kirekesztők, antiszemiták, cigányellenesek, konteo hívők, vírustagadók , oltás ellenes karlengető fanatikusok. Nagyon örülhetnek ha lesz talán 5%-uk ,de majd azzal az képviselővel is csak lejáratják magukat .

jún. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
0%

[link]


itt látszik, hogy semmi kiugró nincs, csak a normál országos eloszlási adatokat hozza a fidesz , mivel eleve van 8 millió "vidéki" meg eleve van kb 25 % 8 álltalánosos idehaza, nem csoda ha ilyen arányokat hoz egy párt, mert ennyi az országos eloszlás. Igen a szélsőjobban több a diplomás meg a szélső ballban is. Mszp Dk ban meg több az öreg, ennyi. De egyik sem kiugró

jún. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!