Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Békemenetre szerinted mennyi...

Békemenetre szerinted mennyi hívőt sikerül majd felbuszoztatni?

Figyelt kérdés

máj. 25. 19:22
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
0%
Rólam leperegnek az ilyen óvodás dumák. A piros nyomkodásotok is. Sőt, tudom, hogy valamit jól csinálok.
jún. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 A kérdező kommentje:

#31 Tudod, ha valaki szemben megy a forgalommal, akkor nem biztos, hogy a többi a hülye.

Na de kár ezt folytatni, mert elfogultan ragaszkodsz valamihez.

jún. 2. 13:06
 33/46 anonim ***** válasza:
94%
Hát nem jött össze a 3-400 ezres tömegnek tegnap a Fidesznek. Ez már 100%-ig bizonyos.
jún. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
0%
32 haha nap vicce, 2/3-os kormány mellett ki megy itt szembe? kevesek vagytok az a baj. Az hogy itt a gyakoris kis libsi háborúárti buborékban megy a lepontozás az nem azt jelenti, hogy nyerni fogtok, mi simán rutinból lenyomunk. 22 nem volt még rég,azóta is fájhat a pofon, akkor is ment itt a nagyottmondás, keresd csak szépen vissza, de az emlékezeted így is véges. Én már akkor is itt röhögtem rajtatok :D
jún. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
95%
34: ez életed legnagyobb öröme? Szegényke.
jún. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
94%
Ja,az ápoltak a diliházban is azzal dicsekednek,hogy többen vannak mint az ápolók...
jún. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 A kérdező kommentje:

#34 Az ugye megvan, hogy a 2/3 a választási rendszernek köszönhető, igaz? Röhöghetsz itt, bár nem csak velünk cseszel ki, hanem saját magaddal is, de ezt már nem vagy képes felfogni. Elmondom neked, hogy én jobboldali vagyok, csak nem Fidesz imádó, mint te, mivel én veled ellentétben tájékozódom is és nem hiszek el mindent, amit a tv mond.



Szavazóitok nagy része ilyen mélyszegénységben élő, tájékozatlan ember.

https://www.youtube.com/watch?v=cvXWbFsY5mw


A másik nagy része meg a 60 év felettiek (tisztelet a kivételnek) akik könnyen megvezethetőek.

Erre nem lennék büszke a helyedben. Pár ezer forintért képesek eladni a saját és a gyermekeik jövőjét, ez a szomorú.


A tények meg magukért beszélnek, hogy a fiatalok többsége kormányellenes és minél iskolázottabb valaki, annál nagyobb valószínűséggel nem Fideszes.

Békemeneten is jó volt látni a sok fiatal demokratát, igaz?


Ajánlom, hogy ne csak kormányközeli sajtóból tájékozódj és ha tudsz mondjuk angolul, akkor érdemes nézni/olvasgatni nemzetközi híreket is. Nem okkal utálják a kormányunkat EU-n belül és küldig ki kávézgatni a főnit. Amúgy meg a nagy békepárti fideszes vezetőid sorra szavazták meg a szankciókat és az ukránoknak a támogatást, csak ezt itthon nem vallják be és jól átvertek a nemzeti konzultációval titeket.

jún. 2. 16:48
 38/46 anonim ***** válasza:
0%

" a 2/3 a választási rendszernek köszönhető, igaz?"


igen. pont annak a rendszernek amiben indul a többi párt is. Semmi nem tartja vissza őket, hogy nyerjenek benne. "csak" több szavazót kell összeszedni. Ennyi a nagy trükk. Ja hogy nem megy? Bocsika, ez már az ő hibájuk.


"Szavazóitok nagy része ilyen mélyszegénységben élő, tájékozatlan ember."


hazudsz megint mint a vízfolyás, nézz utánna a statisztikáknak. kb 70 % uk diplomás vagy középfokú végzettségű. 69 % meg 18-59 év közti.


"Békemeneten is jó volt látni a sok fiatal demokratát, igaz?"

rengeteg fiatal volt. nem 444 et kell nézni.


ja és kirkesztő vagy a korra vagy iskolai végzettségre anyagiakra ,lakhelyre tekintettel ? Szóval kirekesztő náci vagy mivel azt írtad jobbos vagy, akkor be is talált kikhez húzol!


"akkor érdemes nézni/olvasgatni nemzetközi híreket is"

mocsok libsi eu sajtót? kösz nem. hazugság ,libsi propaganda nem érdekel.

jún. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 A kérdező kommentje:

#38 Tudod, régebben 2 fordulós volt, csak az a Fidesznek nem érdeke, mert lehetne taktikázni utána. Sok helyen 40%-kal is nyernek, ami nem többség, csak az ellenzéki szavazatok megoszlanak. Viszont ami késik, nem múlik.


"hazudsz megint mint a vízfolyás, nézz utánna a statisztikáknak. kb 70 % uk diplomás vagy középfokú végzettségű. 69 % meg 18-59 év közti."


Biztos vagy benne? Fél éves adatokat találtam, nézd meg nyugodtan, a Medián csinálta.


[link]


Ezek szerint: A Fidesz szavazói között kiugró a 60 évnél idősebbek aránya (44 százalék), és csupán 9 százalék a 18–29 évesek aránya. A Fidesz szavazók 30 százaléka középiskolát végzett, 25 százaléka csak általános iskolát, és mindössze 17 százaléka diplomás. A Fideszben a legmagasabb az alacsony jövedelműek aránya, 35 százalék.


Szóval ki is hazudok, drága barátom? Valahogy nem jön ki a matek, amit leírtál.



"ja és kirkesztő vagy a korra vagy iskolai végzettségre anyagiakra ,lakhelyre tekintettel ? Szóval kirekesztő náci vagy mivel azt írtad jobbos vagy, akkor be is talált kikhez húzol!"


Nem vagyok kirekesztő, egy tényt állapítottam meg, amit egy független közvélemny-kutató cég végzett. Mindenhol vannak szegények és kevésbé iskolázottak, de valamilyen érdekes oknál fogva mindegyikből a Fidesznél vannak a legtöbben. Tudod, a szegény és tanulatlan embert könnyebb megvezetni vagy megvenni.


"mocsok libsi eu sajtót? kösz nem. hazugság ,libsi propaganda nem érdekel."


Neked mindenre ez a válaszod? Aki nem fideszes, ő egyből libsi? Olyan szinten elvakult vagy, hogy ez szörnyű.


Várom a cáfolatodat a tényekre.

jún. 2. 18:00
 40/46 anonim ***** válasza:
0%

Ezek nem tények csak hazugságok. Már egyszer leírtam olvasd el, többször nem fogom ugyanazt , ha elsőre nem volt világos akkor másodszorra sem lesz az.

Olyan nincs hogy "ellenzék "árt. Vagyis bocsánat , 22 ben volt szé moslékosvödör :D Olyat cumiztak azóta is azon röhögünk :D Ellenzék ..

jún. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!