Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van valamilyen igazságtartalma...

Van valamilyen igazságtartalma a bébi Gyurcsány kalandjai című videóknak?

máj. 25. 15:33
 1/9 A kérdező kommentje:
Olyanokra gondolok, hogy Karácsony a Dk-nak dolgozik. Gyurcsány emberivel rakták tele a városházát stb.
máj. 25. 15:34
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Mikor azt hiszed, hogy a Fidesz nem tudja még jobban égetni magát, aztán látod, hogy mégis...
máj. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%
Persze,de attól még nevetséges ez a lejáratókampány. Nem értem a NER-t, h miért költ ennyi közpénzt a gagyi hirdetéseire, amikor a DK maga plakátolja ki Karácsonyt és Dobrev Klárát egy plakáton. Innentől nem értem, a fidesz miért plakátolja ki ugyanazt még egyszer, ami nyilvánvaló. Ráadásul Budapesten sztem már minden fidesz kampány kontraproduktív, így még ha kivételesen egy esetben igazuk is van,annak is a fordítottját fogják gondolni az emberek,mer a NER rakta ki.
máj. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
Nekem tetszik, ez már a fidesz mocsárba fetrengése. Különben teljesen mindegy én mit gondolok, ez a teljesen elvakult híveknek szól. Engem csak szórakoztat a fidesz színvonal.
máj. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%
Különben, teljesen természetes. Valakinek van politikai hovatartozása, pozícióba kerül, olyan emberekkel veszi magát körül, akikbe megbízik. Orbán miért nem momentumosokat, DK-sokat, kétfarkúakat, MSZP-seket rak maga köré dolgozni, tanácsadónak, stb.
máj. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
71%
Nem nagyon. Ez tényleg csak az agymosott embereknek szól, akárcsak a hàborús, meg az LMBTQs baromság. De Orbán is megmondta, hogy nekik nem szavazóik, hanem híveik vannak. 😂
máj. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk nem is értem kinek szólnak. Egy idős nem nagyon néz videókat, a fiatalok meg röhögnek a gagyi színvonala miatt, vagy bosszantja csak őket, hogy minden videó előtt a pofájukba robban.
máj. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
17%
Ott vigyorog a plakátokon Karácsony a Gyurcsányné mögött és kampányrendezvényekre jár a Gyurcsány családdal VIDÉKEN. Na ez a szánalmas. Teljesen jogos a Bébi Gyurcsány reklám, ott kell ütni ahol fáj neki.
máj. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Attól hogy bugyuta még van igazságtartalma.
máj. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!