Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azután, hogy a honvédelmi...

Azután, hogy a honvédelmi miniszterünk gyakorlatilag elismerte, hogy az orosz érdekeknek megfelelően működik az ország politikája és a héten kiderült hacker botrány után, mennyi ideig leszünk még a szövetségesi rendszerünkben?

Figyelt kérdés
[link]

máj. 25. 06:09
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
56%

Az orosz kapituláció nem békejavaslat. A többiek akkor miért nem szavazzák meg a fegyverleállítást, hogy béke legyen? Ugyan olyan vagy, mint a fidesz, csak pepitában. Mind a kettő álszent duma. Saját magad meghasonultál.

Egyébként nem mi vagyunk orosz-pártiak, hanem a németek és franciák, főleg a franciák. Nekünk jár a szánk, de szinte mindent megteszünk Ukrajnáért. A franciák szóban mindent megtesznek Ukrajnáért, de szó szerint lenyomták Ukrajna fejét a víz alá, Putyin köszöni szépen.

máj. 25. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Az, hogy pepita 0rbán vagyok, nekem az elég is, ez azt jelenti, hogy tök más vagyok, mint ő.

Ettől függetlenül lehet, hogy nem csak én értem félre a magyar külpolitikát, hanem mások is és lehet, hogy demagógia, de semennyire nem megnyugtató, ami ma az országgal történik.

máj. 25. 07:10
 13/19 anonim ***** válasza:
0%

Kérdezőkém, gyakorold még az aggódásnak álcázott propaganda szöveged, mert tökre átlátszó.

Én a 444 miatt aggódom: honnan szerezték nemzetbiztonsági anyagokat?

máj. 25. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

#13 Mivel a kormány minden tekintetben alkalmatlan, így még azt is elhiszem hogy egy random discord szerveren talált rá valaki.


Ennyit a fideszről. Nagypofájú tróger balf.zok gyülekezete 😂

máj. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
0%

14


Ez nem magyarázat, csak egy ökörség. Honnan szerez a 444 nemzetbiztonsági anyagokat, kérdezem újra? Mert elég poénos volt, hogy nyilvánosan lobogtatták a papírokat, ami meg már büntetőjogi kategóriába esett.

máj. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
88%

"Honnan szerez a 444 nemzetbiztonsági anyagokat, kérdezem újra?"


Nyilván megint nem az a baj, hogy ezek itt eladják az országot, hanem az, hogy ezt kideríti valaki...

máj. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy nekik is vannak ruszki szervereik, úgy látszik, itt mindenki orosz.
máj. 25. 12:47
 18/19 anonim ***** válasza:
84%
#15 Akkor majd letartóztatják őket. Szíveden viseled a sorsukat, vagy mi? Téged nem az érint hogy velük mi lesz, hanem hog olyan b.lf.sz kormànyod van, amitôl szigorùan titkos iratok szivàrognak ki, a külföldi kèmek meg kèt èven àt nyàlazhatjàk àt a legtitkosabb adatokat
máj. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
0%

18


Ilyen alapon a 444 bűncselekményt követett el, mert biztos nem az utcán találták azokat a nemzetbiztonsági anyagokat. Tehát vagy ők maguk törték fel, vagy valahonnan megvették ezeket az anyagokat, ami mint írtam, bűncselekmény. Ha én lobogtatnék szigorúan bizalmas papírokat mondjuk a francia kormányról 444-es hobbibloggerként, szerinted senki nem kérdezné meg, hogy honnan szereztem?

máj. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!