Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek, ehhez mit szóltok?...

Fideszesek, ehhez mit szóltok? Még mindig hisztek Orbánnak?


máj. 19. 23:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
11%

Kérdező, ez egy ballib propaganda anyag amin jól láthatóan össze vannak vágva össze nem tartozó dolgok.

Orbán a gyurcsány kormány működéséről beszél a videódban, közben a valós magyar eredmények vannak az előző évről és sok minden más.

Mégis miért ne hinnék Orbánnak ha megint te buksz le egy hazug ballib propagandával?

máj. 20. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
77%

"Orbán a gyurcsány kormány működéséről beszél a videódban"

1-es... igen, arról beszél, ezt mindenki tudja. Pl. itt is ki van írva lóbetűkkel: [link]


Csak aztán a mostani kormányra is kísértetiesen ráillik a mondandója.

máj. 20. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
25%

Orbán hogyan kobozza el a vagyonomat és adja állami gondozásba a gyerekemet?

Ezt ki tudnád fejteni kérdező? Mivel ez is benne van a videóban.

Ha adsz erre egy elfogadható választ, majd akkor beszélhetünk arról, hogy ki hazudozik ezen videó kapcsán.

máj. 20. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
#3 pl "elvesztette közpénz jellegét" sztori nincs meg?
máj. 20. 00:11
 5/19 anonim ***** válasza:
32%

4


Ebből hogy jön az, amit én kérdeztem? Tehát Orbán hogyan kobozza el a vagyonomat és adja állami gondozásba a gyerekemet?

Ha ez nem egy ócska kamuvideó, akkor előállsz végre egy elfogadható válasszal a kérdésemre.

máj. 20. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
#5 abban az esetben épp rengeteg pénzt benyúltak magyar állampolgároktól.
máj. 20. 00:23
 7/19 anonim ***** válasza:
15%

#6 De még mindig nem sikerült válaszolnod az 5-ös kérdésére, hogy "? Tehát Orbán hogyan kobozza el a vagyonomat és adja állami gondozásba a gyerekemet?"

Nem tudsz?

máj. 20. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
88%
nagyon alacsony szellemi szint kell , hogy ezek után is valaki a propagandát.
máj. 20. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
38%

Ez engem is érdekel, mert nekem is van gyerekem. Kezdesz besülni ezzel a mérhetetlenül ócska videóval kérdező.

De tényleg érdekel, hogy hogyan veszi el Orbán a gyerekemet tőlem?

máj. 20. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
40%

Kérdező, ezek után miért is neked kéne hinni meg ennek a gagyi videónak, amikor a benne elhangzottakat sem tudod megmagyarázni? A kérdésem még áll:


Tehát Orbán hogyan kobozza el a vagyonomat és adja állami gondozásba a gyerekemet?

máj. 20. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!