Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Más is szörnyen irritálónak...

Más is szörnyen irritálónak találja Szentkirályi Alexandra orgánumát, hanghordozását a kampánycélú megszólalásaiban?

Figyelt kérdés

máj. 19. 22:47
1 2 3
 11/26 Alex Fly ***** válasza:
63%

Nem kifejezetten a "szörnyen irritáló" a legmegfelelőbb kifehezés a beszédstílusára...

Inkább ordít róla, hogy egy betanult (betanított) szöveget próbál úgy előadni, mintha azok a saját gondolatai lennének.

máj. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
60%

"Az egyik legjobb nő a hazai politikusok között. Inkább őt nézném a következő 5 évben, mint Karácsony bárgyú ábrázatát."

Ilyen egy felelős magyar választópolgár: arra voksol, akire könnyebben ki tudja verni. Gratulálok :D

máj. 20. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
71%

ma 01:45


egy pedofideszestől mit vársz? Érveket? :D

máj. 20. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
17%
12, tényleg ,mert a Gyurcsány bábjára nagyon felelősen lehet ám szavazni.
máj. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
74%

#14

Hol írtam, hogy Gyurcsány bábjára kell szavazni?

máj. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Én a Gergőre is kicsapom. De lehetnének társpolgármesterek és akkor változatosabb az étlap. :3
máj. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

A szokásos gyűlöletkeltésre épített "kampány"...

De az egyik kutya, másik eb!

Felejtős, hogy ki, mit kínál, - az a lényeg, hogy az ellenlábas mennyire csúnya, galád, korrupt, disznó! :DDD

máj. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
17%

#12!


Ha te hányni szeretsz, akkor szavazz Karácsonyra!

máj. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
8%

"Amúgy is egy politikusnak a kinézete a 139. rangú dolog, viszont az hogy eddigi életapasztalata a két kávéfőzés közti nyelvel való ánusztisztítás szépen igazolja még házvezetőnek se venném fel nem hogy főpolgármesternek."


Ilyen egy igazi bugyuta libsi.

A kinézet igenis számít. Akinek értelmes a tekintete, az valószínűleg értelmes is. Aki mindig úgy néz ki, mint aki becsinált, annak ha nem is szó szerint, de mindig tele van a gatyája.


Te egy zacskóban éltél az elmúlt 10 évben vagy tudatodan hzudsz Szentkirályiról?

máj. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
57%

19/19


Köszi, már azt is tudom hogy libsi vagyok...... A kávéfőző titkárnő meg az értelmes tekintet..... (ha libsi lennék nem mondhatnám lealacsonyító képzőként a kávéfőző titkárnőt, ezt még gyakorol fidder elvtárs)

máj. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!