Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Más is szörnyen irritálónak...

Más is szörnyen irritálónak találja Szentkirályi Alexandra orgánumát, hanghordozását a kampánycélú megszólalásaiban?

Figyelt kérdés

máj. 19. 22:47
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
54%
Torkán akadhatott valami
máj. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
65%
Úgy tesz, mintha valami bálkirálynőnek indulna, ezért lehet gyerekeskedni az ellenfelével. Ha valaki mémekre és pár másodperces szkeccskomédiára építkezik, az még nem nőtte ki magát az iskolapadból, vagy nem veszi komolyan a pozíciót, amit elvileg be akar tölteni.
máj. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
45%
Nekem tetszik.
máj. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
29%
Akinek férfiként nem tetszik ez a nő valamilyen szinten, azt el kell keserítsem, de egy bu zi , ez van.
máj. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
77%
Jajj, ezt ne már, ennyire ne süllyedjünk le, kérem. A legkisebb probléma vele...
máj. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
84%
Nem kéne, már lekölykedzett
máj. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
55%

4/5


Tehát akinek nem tetszik egy visszataszítóan lófejű csontrakéta az meleg?

Milyen jó hogy te döntöd el ez a gyalult fa nőszemély az etalon és akinek nem az meleg.


Amúgy is egy politikusnak a kinézete a 139. rangú dolog, viszont az hogy eddigi életapasztalata a két kávéfőzés közti nyelvel való ánusztisztítás szépen igazolja még házvezetőnek se venném fel nem hogy főpolgármesternek.


Ez az eljátsza felhívogat mindenféle prolit a pártjából és előadja ettől ő valaki meg olyan szánalmas szavak nincsenek rá.

Értem én a bugyuta fiddernek az a kompetencia hogy felhívja a "nagyembert ohhhh" ettől valaki. Ez a jó kis komcsi berögzülés. Persze habzó szájjal komcsizik közbe a fidder bugyutája :D

máj. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
73%
Engem nem zavar, teljesen érdektelen,mit mond,az meg pláne,hogy hogyan mondja. Egyik fülemen be, a másikon ki.
máj. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
35%

Téged az irritál, hogy DK-s szavazó vagy és ő fideszes.

Az egyik legjobb nő a hazai politikusok között. Inkább őt nézném a következő 5 évben, mint Karácsony bárgyú ábrázatát.

máj. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
56%
Olyan, mint aki leragadt a dedóban.
máj. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!