Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy Magyar Péter nem fogadta el a Partizán meghívását az EP-jelöltek vitájára?

Figyelt kérdés

máj. 16. 08:11
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
63%
Oda megy ahova akar. De akkor ne pattogjon az alellenzeki oldal, hogy Karacsony meg "csak" a partizanba megy vitazni.
máj. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
27%
Minek vitázzon ezekkel a bohócokkal, 14 éve szórakoznak, és egymást marják pozíciókért, Márky Zay is elárulták, egyedül Donáth Anna volt képes a választási kudarc után felmenni a színpadra.
máj. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

"de a fidesszel szemben muszáj taktikázni és populistának lenni"

Csak érdekes módon amikor először volt a partizánon, ott azt mondta hogy a fidesz populista ígéretei és kampányretorikái annyira ellenszenvesek számára, hogy még a fideszen belül is többször felszólalt ellenük. Ehhez képest azóta kb egy az egyben átvette ezeket az eszközöket a fidesztől.

Ahogy mások is írták, éppen ezért én sem látom hogy hatalomra kerülve miben lenne ő más Orbánhoz vagy Gyurcsányhoz képest. Én többször leírtam már itt az oldalon is, hogy nekem nem Orbánnal van bajom, hanem a rendszerrel. Nincs értelme Orbánt leváltani, ha a rendszer megmarad. Hiába fogják máshogy hívni a miniszterelnököt, ha közben minden marad ugyan úgy...

máj. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
49%

Egyelőre azt mondta, hogy előbb a köztévés vitának kell lezajlania, illetve hogy csak olyan vitán fog kiállni, ahol a fidesz is jelen van.


Szóval ha a partizán kivárja a tv-s vitát, és sikerül meghívniuk Deutsch-ot, akkor nincs kétségem afelől, hogy Magyar is jelen lesz.


A köztévés vitát valóban azért van értelme erőltetni, mint első vitahelyszín, mert ha magyarék elmennek máshová, akkor a fidesz már nem hagyja, hogy bemenjenek. Amíg viszont folyamatos a nyomásgyakorlás a fideszre, addig lesz lehetőség a köztévés vitára. Most is ez megy. Magyar ki fogja harcolni még a szűk résztvevős vitát is!


A partizánnak meg sok sikert a fideszesek meghívásához... ne gondolják komolyan, hogy a fidesz nélkül van értelme bármiről is vitázni... nincs. Ma ők a vezető párt. Nélkülük csak bohóckodás minden vita.


(Bár kivétel talán a főpolgármesteri vita. Ott talán tényleg totál felesleges lenne Szentkirályi részvétele).

máj. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Köszi a sok kommentet, csak kapkodom a fejem. :-) Leírom az én véleményemet is. Eleve kételkedve fogadtam az egész Magyar Péter jelenséget és ezzel a húzásával csak megerősítette bennem a negatív érzéseimet vele kapcsolatban.


Ha MP tényleg a politikai osztályt szeretné leváltani a háztáji ellenzékkel együtt, akkor a Partizánba is elmenne példát statuálni, hogy a különbség közte, mint friss ellenzéki meg a régi háztájiak között. Amíg szavazókat kellett toborozni, addig szívesen ment Gulyás Mártonhoz, most hogy a számok alapján erősebb, mint a többi párt, már csak Fideszesekkel áll le. Nekem ez jön le ebből.


Nem olvastam mindenkit, de 5-ös veled egyetértek, mai napig fel nem foghatom, hogy ennek az embernek hogy szopták be ennyien a színjátékát.

máj. 16. 12:38
 16/19 anonim ***** válasza:
1:10:00-től
máj. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
máj. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
17;: ezaz M1-en sem történne másként, nem lennének kevesebben.
máj. 16. 16:00
 19/19 anonim ***** válasza:
Ki az a Partizán?
máj. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!