Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » DK, győzhetünk '26-ban?

DK, győzhetünk '26-ban?

Figyelt kérdés

Reggel friss reménnyel ébredtem e kérdéssel küzdve. Sikerülhet újra, hatodjára kétharmaddal nyerni?

Nem lenne ezúttal jobb taktika a fideszre szavazni, hiszen új politikai erő lépett a színre.



máj. 10. 10:42
1 2
 11/17 Dongaben ***** válasza:

"ma 11:37"

És, ezzel, mit akarsz mondani?

Tudod, mit jelent az, hogy: Nemzeti szocializmus?

Fogalmad nincs az ideológiáról, és annak valódi céljáról!

A Kommunizmus az rossz dolog? A nemzeti szocializmus közelebb volt hozzá, mint a "sima" szocializmus. Olvass, de értsd is meg, mit olvasol! Tanulj!

máj. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

A mihazánkról nekem sosem volt az a benyomásom, hogy leakarja váltani a fideszt. Viszont tetszett, hogy kiállt sokakért az influenza idején. Gondolom ezért jutott be éppenhogy 5,75%

Ez nem tűnik úgy, hogy bármikor is kormányváltó erő lesz. Ez a párt, amolyan "kamu" , hogy a szélsőjobb képviselve legyen, és ne ragadjon kaszát, bár nem tűnik nekem úgy, hogy utálnák a fideszt, a kurucinfón inkább az ellenzéket savazzák, pedig minden az aktuális kormány felelőssége.

máj. 10. 12:23
 13/17 HakapiszikMatyi ***** válasza:

NEM kamupárt!

Nem leváltani, hanem eltörölni akarjuk a Fidesz-t, és "kreálmányait"!

A Mi Hazánk Mozgalom nem a semmiből jött létre! Közel 20 éve érlelődik, és szerencsére nem "begyöpösödött" idióták a tagjai, így MINDEN LEHET.:)

Talán hihetetlen, de a "Kutyapárt" a legközelebbi rokonunk, mint a természetben a kutya, és farkas. :)

Remélem, hogy megélem még azt, hogy ez a 2 párt kormányoz többségben Magyarországon!

máj. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Bennem most az a kérdés merül fel hogy aki a DK-ra szavaz az mégis mit vár tőlük.


Jobb nem lesz az életed ha nyernének ebben biztos vagyok. Vagy igen? Miben?

máj. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Azért tettem idézőjelbe a kamu szót, a jobbikból kivált mag, aki megtartotta az ideológiája alapköveit, miután a jobbik néppártosodott, és "cukiságkampányt" folytatott (az idézőjelbe tettem, mert fideszmédia szajkózta, ennyi erővel a fidesz kifordult a gyökereiből: komcsi útra lépett.


A mihazánk lehetett volna kormányváltó, de ilyen népírtó ideológia soha sem lesz népszerű, erre jött rá Vona Gábor.

máj. 10. 15:29
 16/17 HakapiszikMatyi ***** válasza:

Ez, meg kortalan, és korrekt válasz:

https://www.youtube.com/watch?v=LsuY6xNO_XQ

Gondoljon erről mindenki, amit akar...

máj. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

2026-ban is a fidesz fog kormányt alakítani. Amíg ugyanis az ellenzék összes pártja képtelen összefogni, és az emberek a gyűlölködéssel foglalkoznak, addig nem lesz változás. A Tisza, élén a fideszessel is álmodozhat arról, hogy ő kerül kormányra, de ez nem fog menni egyedül. Ez akkor menne, ha valaki olyan lenne, akinek semmi párthoz soha nem volt kötődése. Egy olyan embert szerintem az ellenzékből sokan követnének.


Egyébként meg ha forrónak ígérkezik 2026-ban a talaj, akkor a fidesz majd vesz fel újabb kölcsönt és ad a nyugdíjasoknak még 14. havi nyugdíjat is, a gyerekeseknek meg adó visszatérítést.

máj. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!