Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem vicces, hogy a Fideszben...

Nem vicces, hogy a Fideszben szinte csak idősek vannak?

Figyelt kérdés
Mint anno a kommunisták idejében ott ekeztek őket a koruk miatt is, most éppen ők lettek a korosak. A Fidesz rövidítés sem igaz tekintve h Orbán is már 61 éves...

máj. 5. 17:04
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Nem a korral van gond, hanem, az erkölcs teljes hiányával van gond.
máj. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
24%
szánalmas
máj. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Vilke1118 válasza:
91%
Egyszer mindenki megöregszik. Még a tolvajok is...
máj. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%
Fő támogatói is a kommer nyugdíjasok.
máj. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Justinianus ***** válasza:
0%
Gyereket persze nem akartok, csak kutyát...
máj. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
73%
Fidesz nem rövidítés 1995 óta, ez már vagy 55 kérdésben szóba került
máj. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

↪ 6/ válasza: „Fidesz nem rövidítés 1995 óta, ez már vagy 55 kérdésben szóba került” (2024. máj. 5. 17:50)

Megírhattad volna, hogy mire gondoltál: nincs rövidített nevük, más a rövidített nevük, vagy más betűkkel kell írni; mert gondolom, nem én vagyok az egyetlen, aki kimaradt a vagy 55 említett kérdésből.


A Magyarország Bíróságai által, a 2011. évi CLXXXI. törvény 86.§ (1) bekezdése szerint közhiteles, nyilvános nyilvántartás szerint a 01-02-0001189 nyilvántartási számú szervezet jelenleg utolsó adatállapota, a 37. verzió szerint

Megnevezése: FIDESZ - Magyar Polgári Szövetség;

Rövidített neve: FIDESZ;

Idegen nyelvű elnevezés nincs bejegyezve.


Ha annyi a gondod a kérdésben írt rövidített névvel, hogy nem csupa nagy betűvel lett írva; nem gondolom, hogy ez érdemi probléma.


(Egyébként, az 1998. február 3-át megelőző 4 verzióban nem volt rövidített név bejegyezve. 1998. február 3-án, az 5. verzióban került először bejegyzésre rövidített név: FIDESZ, azóta is ez van.

Ami a teljes nevüket illeti, az első 2 verzióban Fiatal Demokraták Szövetsége /FIDESZ/ volt, az 1995. június 28-án kelt 3. verziótól FIDESZ - Magyar Polgári Párt lett a megnevezésük (mint már írtam, csak az 5. verziótól lett rövidített nevük: FIDESZ), a 9. verziótól, 2003. október 17-től lett FIDESZ Magyar Polgári Szövetség, a 12. verziótól, 2006. március 11-től lett a mai napi használt nevük FIDESZ - Magyar Polgári Szövetség.


A közelgő választásra, jelölő szervezetként – mind az önkormányzati választáson, mind az EP választáson – is úgy vette nyilvántartásba a Nemzeti Választási Bizottság, hogy

Rövid név: FIDESZ

Teljes név: FIDESZ - Magyar Polgári Szövetség.)

máj. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha Fideszes lennék akkor elkeserednék. A Partizán mai adásában hallottam, hogy 30 év alattiak körében kevesebb mint 10% a szimpatizáns. A fiatalok körében ciki lett Fideszesnek lenni.
máj. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Arra gondoltam hetes ami a te válaszodból is kiderül, hogy már nem hívják magukat fiatal demokratáknak. Tehát míg a DK demoktatikus koalíció, és a Tisza Tisztelet és szabadság, addig a Fidesz az Fidesz és nem fiatal demokraták szövetsége (csak volt egykor)
máj. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!