Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az miért van, hogy a baloldali...

Az miért van, hogy a baloldaliak ugyanazt a véleményt MP-től megtapsolják, a jobboldali szakértőket meg ugyanezért orbánista propagandistázzák?

Figyelt kérdés

A legutóbbi vitában Magyar Péter az amúgy politikai kontár Puzsért udvariasan kenyérre kente és felmosta vele a padlót. (Ez persze nem volt nehéz, mert Puzsér a politikai térfélen csak egy pojáca) MP jórészt baloldali hívei nagyon megtapsolták. (persze ez OK is)


Nade könyörgöm a kiátkozott Nógrádi, Horvát József és a többiek is külpolitikát illetően nagyjából ugyanazt mondják mint MP, csak nem teszik hozzá, hogy a mocskos Orbán lop!


:DDDDD


máj. 2. 07:41
 1/9 anonim ***** válasza:
35%
Esetleg, mert az orbánista propaganda ellenére sosem voltak baloldaliak.
máj. 2. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%

Mert nem vagyok bal oldali? Csak utálom a pedofilokat és a korrupciót?


Ti azért szavaztok a fideszre mert a propaganda azt mondja. Mi azért nem szavazunk rájuk mert látjuk mit művel a fidesz. Nem a feltétlen nézetek különböznek hanem az IQ és a tájékozottság.

máj. 2. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

#1


Márpedig a felmérések nem téged igazolnak. Persze a liberálisokat a tények hidegen szokták hagyni!

máj. 2. 07:50
 4/9 anonim ***** válasza:
55%

3# Ki csinálja a felméréseket te butus?


Magyar péter is megmondta hogy az összeset rogán rendeli meg, hogy azokkal is saját magukat igazolják.


Ha a prooaganda azt mondja hogy a felmérések szerint aki a fidesz ellen szavaz az 95%-ban bal oldali, te vagy olyan hülye hogy el is hiszed.

máj. 2. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

#4


Jaj jaj


Ezt ma már a liberálisok is bevallják, hogy MP elsősorban tőlük veszi el a szavazókat.


Node ezért (is) szokott 4 évente szembe jönni nektek a valóság 2/3 képében!

máj. 2. 07:58
 6/9 anonim ***** válasza:
54%
Példákat tudsz mondani azoknak akik nem látták a vitát és nincs szabad 3 órájuk megnézni?
máj. 2. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy ki, mit, miért tapsol, nem vagyok gondolatolvasó.

Én liberálisként nem tapsolom ezt az embert, mivel 18 óta tisztában vagyok vele, hogy hagyományos politikus nem fogja tudni leváltani ezt a kormányt hagyományos úton.

Minden más populizmus.

máj. 2. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
51%
Vergődj még! 🤡🤡🤡
máj. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Mivel nem mindegy, hogy mi a kontextus. A fideszes “””elemzők””” CSAK a rosszat emelik ki (más országokból) és CSAK a jót a hazánkról. MP elmondja a pozitívumokat és negatívumokat is, így ezerszer hitelesebb tud lenni, és ezért hisznek neki az emberek.


Amúgy itthon a legtöbb ember centrikus/jobb közép oldalon áll. A liberálisok pedig össze sem hasonlíthatók a nyugati liberálisokkal… De ezért nem kéne propagandát olvasnod és akkor nem könyvelnél el minden ellenzékit a fejedben rosszul.

máj. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!