Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Előfordulhat olyan 2030-ban,...

Előfordulhat olyan 2030-ban, hogy Dr. Gulyás Gergely és Dr. Magyar Péter mint a két legnagyobb párt miniszterelnök jelöltjei lesznek és megküzdenek a parlamenti választáson?

Figyelt kérdés
Két régi jóbarát fight.

ápr. 6. 13:51
 1/3 hypno ***** válasza:

Mivel még él mindkettő, semmi nem zárja ki.


Akár te is küzdhetsz a pozícióért.

ápr. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem, mind2 alkalmas lenne a pozícióra. Mivel akkor még benne lesz a Fideszben Orbán apánk, így nyilvánvaló lesz, hogy ő fog maradni (persze ha megnyerik a kövi választást is.) (Úgy értem, hogy ha a Fidesz lesz, akkor nem fognak mást választani miniszterelnöknek, mint az Orbánt)
ápr. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
sztem ha a fidesznél nem Orbán a jelölt, akkor bukott az egész párt, mert nagyon Orbán-centrikus. Meg hát Gulyás már az MP kiszabadulást sem bírta stresszel, egy miniszterelnöki poszt még rosszabbul hatni az idegrendszerére és újdonsült gerincére
ápr. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!