Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fociultrák kinek az oldalán...

Fociultrák kinek az oldalán állnak, a Fideszt, vagy a nemzetet szolgálják?

Figyelt kérdés

Akár úgy is kérdezhetném, hogyha a korrupciós botrány miatt kitörne a 2006-hoz hasonló esemény, akkor a tüntető nép ellen, vagy mellett lennének-e.

Persze nem lehet mindekire általánosítani, de a többség.



ápr. 3. 11:42
A kérdező szavazást indított:
Fidesz
Nemzet
14 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Akitől a cirkuszt kapják, azokén. A cirkuszt a kormány adja nekik, mivel, minden sport hozzájuk van bekötve.
ápr. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
49%
A fidesz fizeti őket. Olyanok mint a munkásőrök a kommunizmusban.
ápr. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy kicsit kell csak gondolkodni. Hol a kemény mag, kivezeti vezeti az az egyesületet, ki által megy oda pénz. 2006-ban benne voltam. Nem a békés tüntetők között, mert ha csak ők vannak, semmi hasonló nem lett volna, mint ami lett. Nem mondom, nem tudom honnan kiktől, úgymond fizut kaptunk, napi 5 ezret, hogy legyen balhé. Mikor összeverődik nagy tömeg, pár hangadó, feltudja őket cukkolni, hogy balhé legyen. Megint mondom, nem tudom ki, mit akart háttérben, én egy kis pont voltam benne, de olyan puccs szaga volt az egésznek.
ápr. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Remélem emlékeztek mikor a drukker kopaszok akadályozták meg szavazási kérelem benyújtását, hogy elleték a hivatalt...Orbán nem hivatalos magánhadserege, cserébe hogy szereti a focit és támogatja pénzeli
ápr. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!