Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Pride tulajdonképpen a...

A Pride tulajdonképpen a jobboldal érdekeit szolgálja?

Figyelt kérdés
Minden évben óriási hisztéria megy a téma körül és sokféle véleményt lehet olvasni, de szerintem a kormány jön ki jobban az egészből. Ismerek visszafogottabb melegeket, akik utálják a Pride-ot, mert szerintük rossz képet fest a közösségről. A kormánynak igazából jól jön az, hogy a médiában mutathat összevissza tetovált, piercing-es, színes hajú, gyakorlatilag emberi mivoltukból kivetkőző lényeket, akik tangában rázzák a seggüket a körúton és rámondhatja, "na ilyenek nem szeretnénk lenni". Ezzel amúgy a nem elkötelezett kormánypártiak jelentős része is egyetért, hogy a vonaglás teljesen kontraproduktív, mert nagyon megbotránkoztató.

2023. szept. 23. 14:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
48%

Én jobboldali vagyok, és örülnék, ha minden hónapban lenne homi prájd.

Szeretek gyűlölködni. Nem bántanám őket, csak a szám nagy. Jó b*zizni, ez az igazság. Virtuális bokszzsákok a szemeben 🥊💪

2023. szept. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
14%

A Pride meleg ellenes.

Ha erőszakkal tolsz le valamit a társadalom torkán amit az nem akar látni, azt fogod vele elérni hogy ellenük a gyűlölet csak felerősödik. Főleg hogy a Pride-on nem az átlag melegek vonulnak fel, hanem egy provokatív, deviáns, magamutogató réteg akinek a lételeme a feltűnősködés.

A normális melegek közelébe se mennek a Pride-nak. Emiatt a réteg miatt alakult ki a társadalomban egy olyan kép a melegekről hogy az átlag b*zi az olyan mint Whisperton, ami nagyon nem igaz.

2023. szept. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
96%
Abból a szempontból igen, hogy akkor hetekig lehet hisztizni meg a témán lovagolni a médiában meg az oldalon is. A jobboldaliak sokkal többet foglalkoznak a melegekkel, mint a baloldaliak.
2023. szept. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
97%

"Főleg hogy a Pride-on nem az átlag melegek vonulnak fel, hanem egy provokatív, deviáns, magamutogató réteg akinek a lételeme a feltűnősködés."


Annak ellenére, a jobboldai portálok, - melyek ugye azt akarják megmutatni, hogy mennyire mások, és emiatt kiközösíteni valók, tehát szándékosan úgy mutatják be, - képein ha megszámolod az embereket, és azok közül hány néz ki ténylegesen provokálónak, magamutatónak, stb., arra fogsz jutni, hogy az ember 99%-a nem néz ki provokálónak. De nice try.

2023. szept. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
20%

"Annak ellenére, a jobboldai portálok, arra fogsz jutni, hogy az ember 99%-a nem néz ki provokálónak."


Nem csak a kinézéseddel tudsz provokálni, hanem a viselkedéseddel is. Voltam már Pride-on, ez a deviáns réteg a hangadó. Ismerek nem egy meleget akik pont ezek miatt nem mennek Pride-ra és ezt a deviáns réteget elég károsnak tartják a meleg közösség megítélése szempontjából.

Ferdít a jobboldali média a Pride-al kapcsolatban? Jah ferdít, ahogy a balos média is ferdít amikor csak ilyen hiperszofisztikált, hiperkultúr melegeket mutat, amikor az átlag meleg pár úgy néz ki hogy Kőműves Józsi meg kis barátja műszak után lenyomnak 10 kőbányait majd billiárdoznak egymás dákójával miközben bömböl az Mc Hawer és a Teknő.

2023. szept. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
#5 akkor most döntsd el, hogy mi az a provokáció, mert folyamatosan azt olvasom ezen az oldalon is, hogy a Pride azért undorító mert bőrnacis melegek vonaglanak. Ja, aztán kiderül, hogy a felvonulók 99%a nem is bőrnacis vonagló pasi. Érdekes, akkor hirtelen nem is ez a provokatív, hanem más. Kicsit olyan mint a van sapka, nincs sapka a pridedal. Döntsétek már el.
2023. szept. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
4%

6# Mit döntsek el? Engem nem zavar a Pride, az ingerküszöböm elég széles amit még egy holokauszt poén se üt át, jobber se vagyok. Fullra nem zavar a szivárványtangás, lómaszkos, pórázban nyerítve felvonuló Pista bácsi sem.


Én arról beszéltem, hogy gondolkodik egy átlag magyar, és hogy valójában a Pride, de még inkább a filmekbe, sportba, sorozatokba indokolatlanul beleerőltetett LMBTQ valójában pont az ellenkező hatást fogja elérni, nem az elfogadást. Csak úgy mint amikor Rákosi Matyi bácsi addig verte az emberekbe a kommunizmust még 56 lett a vége, vagy amikor a kormány orrba szájba tolja a kereszténységet aminek az a vége hogy egyre kevesebb a keresztény, mert irritál mindenkit.


Azt is el kéne fogadni, hogy egy heteroszexuálist zavar a melegség, ez alapvető biológiai ösztön amit nem tudsz megváltoztatni. A melegek mindig a periférián lesznek, ebből a szempontból. Ezzel együtt kell élni.

2023. szept. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
#6 akkor ne általánosíts. Mert akárhány Pride témájú kérdést megnézek, a jobberek mindig kivétel nélkül mindig a bőrnacis vonaglással jönnek, hogy ez mennyire provokatív. Akkor ne írd azt, hogy nem ez a provokatív a Prideban, mert ez a jobber konszenzus, hogy a vonaglás.
2023. szept. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Aki hisztériázik a pride miatt, akkor sem vélekedne jobban a melegekről ha nem lenne pride.
2023. szept. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
89%
szerintem legyen minden hónapban pide, nagyon vicces az 5 éves hülyegyerek módjára vergődő jobbereket nézni és azt leplezni hogy nem akrák kiirtani a bumzikat, nagyon szórakoztató jelenség.
2023. szept. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!