Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek is sok változas...

Szerintetek is sok változas lesz még az önkormányzati választásokig?

Figyelt kérdés
Felgyorsultak az események, a Fidesz egyre gyengül. Milyen szcenáriókat képzeltek el júniusig a magyar politikában? Magyar Péter szerintetek meddig viszi a harcot?

márc. 29. 21:57
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

#8 amúgy miért lenne akkora tragédia ha már befizetetek havi 400 000 Ft adót, abból valami segítséget vissza kapnék arra hogy tudják lakást venni. A plakátra költés az kidobott pénz, miért lenne nagy tragédia neked az ha Magyar állampolgároknak vennének helyette lakást? Mit zavarna téged?


Bocs az offtopic-ért csak válaszoltam neki.

márc. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Jól kell keresni xd 100 milliót hogy teremt elő az ember?
márc. 29. 23:16
 13/21 anonim ***** válasza:
50%

El tudom képzelni, hogy Magyarék végigmenedzselik úgy a kampányt, hogy végig ő és a pártja lesz a címlapokon. Valamiért a fidesz média is egyfolytában Magyart reklámozza. Totálban. Összes híradó, újság, online lap, közösségi oldalak, tehát minden fideszes média ezerrel Magyar Péterrel foglalkozik. Ami már nem karaktergyilkosság a részéről, hanem ingyen reklám. Ha ez így megy tovább akkor tényleg el fog indulni a fidesz tábor is Magyar felé.


Persze ehhez egy extrém nehéz lépcsőt is meg kell ugrania Magyarnak:

Politikusokat kell szereznie maga mellé.


Ugye lesz egy összeborulás először is, egy már létező, ep választásokon induló párttal. Tudjuk róla, hogy nem parlamenti párt. És ennyi. Ebben a pártban lesz egy csomó ember. Magyar rajtuk kívül is fog majd toborozni embereket. Tehát az lesz a kérdés ezek után, hogy ezek az emberek mennyire lesznek vállalhatók. Azaz mennyire lehet összemosni őket gyurcsánnyal, sorossal, asszonyveréssel, botrányokkal, miegymás....

Magyarról ezek a vádak mind leperegnek egyelőre... de mi lesz a pártjában levő emberekkel? Nekik is mind van múltjuk.


És eddig ugye bármikor jött be egy új ember, a fidesz karaktergyilkos megoldásai mind működtek, kicsinálta az embert.

Magyar Péter az első ilyen nálam, akinél azt érzem, hogy a rogáni propaganda totál tehetetlen. Ez az ő ereje így egyszemélyben. De innentől kezdve már nem lehet egyedül továbbvinni dolgot, és ez nagyon veszélyes most a „Magyar jelenségre”.


Ha viszont sikerül olyan embereket maga mellé választania, akik szintén magukra tudják venni a „Magyar jelenséget”, akkor az eddig ismert ellenzéknek egészen biztosan vége van. Ha pedig végre a fideszből is ki tudna vágni egy szeletet, akkor az már nagyon erős kormányváltó hangulatot eredményezhet.


Aztán ugye megy tovább az ügy is, a kihallgatások... attól megnyugodhatunk amúgy, hogy a fidesznél nem a helyi viszonyok miatt mondatták le Novákot és Vargát. Ezeket a dolgokat a fidesz szavazóbázis simán elviseli, így a gyengülésüket várni felesleges. Külpolitikában lettek ők vállalhatatlanok, főleg ugye a közelebbi EU és V4 tekintetében. Mindezek után Deutschot berakni az ep lista élére azért elég durva öngól lehet... na ez az egy, amit még az összes fideszes is tud, hogy ez egy kokós drogos 😃


Önkori választáson nem tudom indulnak-e majd Magyarék.. nem látom értelmét. Ott mikor véglegesítik a jelentkezéseket, aláírásokat? Szóval na, ehhez kell helyi ismertség, legalább valami helyi hősnek kell lenned hogy legyen esélyed. Persze utólag is lehet támogatni egymást.


BP mindenképp nagyon izgalmas lesz. Érdekes a Vitézy jelenléte mindenképp. Én is nagyon várom, hogy legyen párbeszéd, legyen vita. Szentkirályit is várom vitázni. Nagyon jót tenne a hangulatnak, ha látnánk szemtől szemben is kiállni a feleket, ütköző véleményeket. És hogy ki az, aki tényleg a város jobbátételével foglalkozik, és l ki az, aki csak pártpolitikával.

márc. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
34%

#9 nettó 700-800k ft között keresek és albérletben lakok. Nagyon messze van még az önerő, mert annyira elszálltak az árak.


Kicsit elavult információid lehetnek a piacról.


Feudális rendszer van sajnos.

márc. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
22%

Vitézy kampányol profin. Nagyon szimpatikus, remélem a fidesz nem kezdi lejáratni. De lehet nem fogják mert tudják hogy ő nem fogja a pénzt ellopni.


KariGeriékben pedig nem bíznak mert tudják hogy ugyanolyanok mint ők, lopnak. :D



Szerintem Szentkirályi vissza fog lépni. Jó lenne, mert akkor Vitézy nyer. Az meg szuper lenne.

márc. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
26%

"amúgy miért lenne akkora tragédia ha már befizetetek havi 400 000 Ft adót, abból valami segítséget vissza kapnék arra hogy tudják lakást venni. A plakátra költés az kidobott pénz, miért lenne nagy tragédia neked az ha Magyar állampolgároknak vennének helyette lakást? Mit zavarna téged?"


Épp ezt a hülye magatartást kellene végre levetkőzni.

Nem szocializmus van.


A befizetett adók, valóban nincsenek összhangban a közszolgáltatások minőségével, ebben igazad van.

De, ne akarjunk már Kádár rendszert, ahol az állam lakásokat utalgat ki.


Én több millióval többet fizettem, hogy jó környéken legyen ingatlanom.Az állam/önkori fogná magát, aztán kiutalna ingatlant pár kisebbséginek vagy mi a f_sz?

márc. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Szerintem ha visszalép Vitézy, sokan felébrednek és inkább Kari Gerire szavaznak. K.G politikus, V.D szakember.
márc. 29. 23:46
 18/21 anonim ***** válasza:
Miért lépne vissza Vitézy?
márc. 30. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Szentkirályit akartam írni...
márc. 30. 07:44
 20/21 anonim ***** válasza:
49%

#17!


Pontosítsunk: KariGeri egy semmihez sem értő pártpolitikus, Vitéz pedig egy szakpolitikus.

márc. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!