Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A sok elhangzott össze-vissza...

A sok elhangzott össze-vissza elhangzott kijelentése miatt neked hiteles ez a Magyar?!

Figyelt kérdés
Szerintem csak egy úrifiú, aki nem tudja, mit csináljon, mióta kirúgták.
márc. 21. 21:35
 1/8 anonim ***** válasza:
16%
Még nem tudom, de azt tudom, hogy a Fidesz és a kitartott ellenzéke nem hitelesek. Ha úgy van, inkább választom a bizonytalant, mint ezeket.
márc. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Van még idő a választásokig, addig még kiderül
márc. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Meglehetősen furcsa, amit az ügyészség mondott. A Schadl ügyben mindenesetre eléggé kilóg a lóláb. Nem tudom, szavaznék-e rá? Majd meglátjuk.
márc. 21. 21:43
 4/8 anonim ***** válasza:
71%
Milyen "osszevissza" beszedere gondolsz? Csak hogy biztosan ugyanarrol alkossunk velemenyt.
márc. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
95%

Melyik össze-vissza kijelentésére utalsz?

Nem követem a mukit de még nem hallottam eddig tőle ellentmondásos dolgokat.


Igazából csak elmondta amit 10 iq felett mindenki eddig is tudott.

márc. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
96%
Nem tudom, én folyamatosan követem a tevékenységét, és nem tapasztaltam össze-visszaságot. Szerintem eddig tök logikus lépései vannak, és érthető az úgynevezett időhúzása is. De egyes (leginkább kormányközeli) média próbálják elhitelteleníteni, éppen ezért ők pont ezt harsogják, hogy össze-vissza beszél, egyik állításával üti a másikat, és így tovább. Ezeket kezeld fenntartással, nyilván nekik pont az a céljuk, hogy lejárassák, mivel jelenleg veszélyt jelent számukra.
márc. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
94%

Annyira beszél össze-vissza mint MZP, semennyire. Csak egyesek olyan alacsony értelmi szinten vannak, hogy ezt a fősodratú média hangzatos szalagcímekkel ki tudja használni.

Egyébként a politika érdekekről szól. Magyar gyengíti a fideszt, ez tény. Ha neked akármilyen pártállásúként fontos a fidesz gyengítése, akkor nyilvánvalóan célszerű rá szavaznod, akár össze-vissza beszél, akár nem. MZP most nagyon ráállt az átláthatóságra és tisztességességre, ha neked az a fontosabb, akkor rá szavazol. A Momentum a fősodratú liberalizmust nyomja az EU-ban és itthon is, gyakran már átesve a ló túloldalára, de ha neked pl. nőként az a fontos, hogy hivatalból elő legyen írva hogy téged fel kell vegyen a cég vezetői beosztásba, mert amúgy nincs meg a kvóta, akkor rájuk szavazol. Mindegyik pártnak van egy fő üzenete, ami kampány nélkül is látszik, és vannak egyéb céljaik, amik általában a programjukból derülnek ki (már amelyiknek van, ugye). Ezek alapján célszerű szavazni, és akkor nem veszel el az egyes nyilatkozatok esetlegesen ellentmondó szavaiban, hanem látsz egy általános tendenciát, ami mellett állást tudsz foglalni.

márc. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egyelőre még bármi lehet. Ha komoly terhelő bizonyítékai vannak Rogánék ellen, képes lemondatásra kényszeríteni a fidesz egyik agyát, akkor az meggyőző lesz. Addig viszont mindenkinek csak a csicska áruló vagy a balos messiás marad.


Nameg kérdés még, hogy kiket tud maga mellé szervezni, meddig tudja femntartani a közvélemény figyelmét.


Az mindenképp egy jó és üdítő körülötte, hogy nagyjából leperegnek róla a vádak, nem tudják összegyurcsányozni és hasonlók. A fideszes média nagyon jól próbálta kihasználni, hogy a válásuk mocskaira tereli a szót, de lassan kifut a téma, Magyar pedig még mindig ott van.


Szóval kemény a helyzet. Egyelőre tartja magát. De törékeny ez a fogyelem még mindig... kipukkadhat, mint a lufi. Tehát mindig kell egy következő lépés, ami mindig eggyel nagyobb az előzőnél, amire mindig felkapja a fejét a sajtó. Jövő hétig be van tárazva... agyalhatnak a következő lépésen addig.


Pomt ez a jelenség amúgy vele kapcsolatban, hogy minden egyes ügyével egyre több szimpatizánst szerez. És nem úgy van, mint az eddigi ellenzék, akik minden szavokkal egyre ttbb szavazót vesztettek. Tehát magyar napról-napra nyeei el az emberek bizalmát. Kérdés, hogy meddig, és legfőbb kérdés, hogy a fidesz megreformálása mennykre fog sikerülni

márc. 22. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!