Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki fog derülni valaha az...

Ki fog derülni valaha az alábbi cikk címében feltett kérdés Magyar Péter kapcsán? Nyilvánosságra fognak kerülni bizonyítékok?

Figyelt kérdés
[link]

márc. 18. 02:21
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Talán
15 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
65%
Mivel az újságíró már jelezte, hogy van nála még infó, biztos vagyok benne, hogy még többet is meg fogunk tudni. Illetve Varga Judit is megszólalhat még az ügyben.
márc. 18. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
80%

Manipulált bizonyítékok?

Tuti.


Kreált bizonyítékok?

Nagy valószínűséggel.


Valódi bizonyítékok?

Talán.


Igazság?

Nehezen.

márc. 18. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
85%
Szóval beindult a Rogán-művek. Írtam is pár napja egy kommentben hogy eddig még mindenkit sikerült kicsinálniuk,kíváncsian várom hogy Magyar Pétert mivel fogják lejáratni.Mivel gondolom hogy már le is mérték hogy MP nagyon népszerű a nők körében ezért nyilván olyan vád kellett ellene amitől elsősorban a női szavazói fognak elfordulni tőle. Vonánál ez a bxzi vád volt mert az ő egykori szavazóinál az volt a legérzékenyebb pont. A fidesznél mocskosabb,undorítóbb,aljasabb párt még nem volt ebben az országban de lehet hogy a világon se.
márc. 18. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
64%

2

Nem hiszem hogy elsőre full kamuval indítanának. Főleg hogy ez kvázi nem is új infó.

márc. 18. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

1:


Na igen, de Magyar perrel fenyegette azokat, akik nyilvánosságra hoznak abból bármit is.

márc. 18. 05:37
 6/17 anonim ***** válasza:
94%

Magyarország én igy imádlak.

Ha én verném meg az asszonyt -nem, soha nem tettem ilyet és nem is állt és áll szándékomban sem, más ember ellen erőszakot elkövetni- és az asszony ezt jelezné az illetékes hatóságoknak, egy normál országban én a fogdáról a börtönbe kerülnék. De Magyarország? Á, itt a sajtó folytatja le a vizsgálatot, a rendőrség és a biróság teljes kihagyása mellett. Egyszerűen eszméletlen, hogy mivé lett az ország.


És nem az embert védem, mert nekem nem szimpatikus, ahogy évekig elvolt a rendszerben, használta a rendszert, ebből élt, aztán, ahogy elvágódott a húsosfazék, kiesett belőle. De, az, ahogy ma következvmények nélkül lehet, bárkit, bármivel rágalmazni, becsületsértést elkövetni ellene, közpénzből lejáratni... és, hogy az emberek újra és újra beveszik...

márc. 18. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Vonával kapcsolatban is kaptunk bizonyítékot, hogy meleg muszlim.


Hazudnak valami orbitálisat a fideszben, tovább lopják az évi százmilliárdokat és utána mosolyogva kifizetik a pármilliós kértérítést, amit a rágalmazottnak megítél a bíróság.


Történet vége.

márc. 18. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekik is volt vak komondoruk?
márc. 18. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
90%

Ez számomra bizonyítja azt, hogy nem Rogánék embere Magyar. Egyébként ugyanezt állították anno Juhász Péterről is, aki aztán - miután sikeresen lejáratták - sorra nyerte az erről szóló pereket.

Nem hiszek én már el semmit ezeknek.

márc. 18. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
13%

Péter, Péter!!

Egy barom idióta vagy...

márc. 18. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!