Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar Péter lehet az új irány?

Magyar Péter lehet az új irány?

Figyelt kérdés
márc. 16. 08:36
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
83%

7es vagyok. 3 éve egy családi okból kifolyólag, ezzel a háttérrel, megpróbáltam hazaköltözni, mivel az élet úgy hozta. 3 évvel ezelőtt, a legmagasabb munkaajánlat, amit kaptam, az bruttó 280 volt egy olyan cégnél, ami még figyelemreméltó sem volt, semennyire.

A feleségem, aki hasonló kvalitásokkal bir, mint én + 1 angol diploma, neki egy bruttó 350es fizut sikerürt kikaparnia a magyar munkaerőpiacról. Kinkeserves családi viták után, dobtuk a hazaköltözés ötletét, mert, itt, ahol vagyunk, ennek a 2x keressük fejenként.

márc. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Én is kimegyek németbe kamionozni napihazajárosba 1-es adókategóriában 2800eurós fizu, cégnek van lakhatási lehetősége is ami 450euró(melegen)... Mert amit most is csinálok nagyon cigány élet, 25-27napot vagyok a fülkében...
márc. 16. 09:26
 13/16 anonim ***** válasza:

Ne idegeld a fidesz rajongókat.

(Nem Törökország, Ez Magyarország!)


https://www.youtube.com/watch?v=rEk5kbNqR9s

márc. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
85%
Fogadok hogy szakértő kormánya lesz, s nem bológató jánosok.
márc. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Igen, na de nem Péter miatt, hanem a nép miatt. Változást akarnak, Péter pedig pont kapóra jött, hogy a változás élharcosává tegyék. Ezért úgy gondolom, hogy ebből valóban lehet változás, mert a nép az, ami irányít, nem pedig Magyar Péter.
márc. 17. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Magyar Péter még nem járatta le magát mint a fidesz és az ellenzék. Reméljük elkezdődik valami, ha nem akkor igazából amúgyse lenne ezzel az ellenzékkel változás. Szóval megér egy próbát.
márc. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!