Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar Péter lehet az új irány?

Magyar Péter lehet az új irány?

Figyelt kérdés
márc. 16. 08:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
13%
Az ellenzék új messiása, aki el fog bukni, az új MZP.
márc. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%
Magyar Péter csak az új sáv ugyanazon az úttesten.
márc. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
56%
Hát nagyon esélyes,hogy megint lesz egy plusz ellenzéki párt.De nem lesz több szavazat,csak mégnagyobb megosztotság.Mert aki a fideszre szavazz,az rájuk fog,hiába döglik éhen.A nem szavazókat meg idáig nagyon egyetlen pártnak sem sikerült megszólítania
márc. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
3%
3: Mégis ki döglik ma éhen? 650 ezer az átlagbér.
márc. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
91%
Hát az átlagbér igen,de ha móduszt nézed,akkor biztos hogy 200 ezer nettó körül mozog
márc. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
650ezer bruttó :D annak a 66.5%-a a nettó....Ami 432ezer.... Kb vegetálásra jó pénz...
márc. 16. 09:13
 7/16 anonim ***** válasza:
59%

4, ha tudna nekem, bárki, ismétlem, bárki egyetlen egy ilyen állást mutatni, ahol a magyar átlagbért megkeresem, nem kell nekem egy milla, de olyan 7kiló körül, kapnék, hazamennék:

-középfokú IT-s végzettséggel és kommunikációs OKJ-vel

-üzleti angollal

-10 éves pénzügyi karrierrel, FX-től, az adózásig, világcégeknél.

Szivesen küldök részletes önéletrajzot kérésre. Bárkinek, aki ilyen összegű fizettéssel meg tud kinálni.


Köszönöm a figyelmet.

márc. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Én is csak azért keresek jól mert nemzetközi kamionos vagyok 41ezer a napidíjam, de minimálbéres bejelentés, pl szabadnap, vagy táppénz esetén csak a minimált kapom ami 204ezer forint(nettóban)..... Mikro környezetemben sincs olyan ember aki 25év feletti és megekersné a 400+ ezret...
márc. 16. 09:18
 9/16 anonim ***** válasza:
26%
Kőműves.
márc. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nem lehet mindenki kőműves, és itt Pécsen is ahol élek egy kőműves alkalmazott 15-17 ezret kap... napi 10óra munkáért(és nyilván minimálbéres bejelentés)... 4évet dolgoztam épíitőiparban ácsok mellett..
márc. 16. 09:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!