Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak én aggódom előre az idei...

Csak én aggódom előre az idei választások miatt?

Figyelt kérdés

Sajnos annyi a gonoszság és a félreinformálás mind Magyarországon, mind az USA-ban. Pestiként azon aggódom, hogy Karácsonyt újraválasztják-e, az EU-ban marad-e a baloldali többség, illetve hogy Trump visszatér.


Érdekes, mikor az én általam kedvelt jelölt nyer, 4 évig nyugalom van. Pl most hogy Biden az elnök, sokkal nyugodtabb vagyok, mint Trump alatt. De sajnos az itthoni fideszes gyűlölet olyan szintet ért el, hogy elköltöztem, nem is tervezek egyhamar hazaköltözni, turistaként járok Magyarországra. Itt nem vagyok állampolgár, nem tudok itt szavazni, otthon szavazok mindig az ellenzékre, most is ez lesz.


Ti is éreztek így ellenzékiek?



márc. 11. 22:07
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
9) szerintem egyertelmu.
márc. 12. 00:23
 12/18 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem a fideszeseknek illene kussolni az amerikai elnökválasztás kapcsán, mert az illibernyákos messiásuk megmondta: a SZUVERENITÁS a legfontosabb, senki ne ugasson egy szuverén ország belügyeibe!


A fideszeseknek tehát kuss van és tessék tisztelni az USA szuverenitását és távol maradni a belügyeitől!


Az USA problémái legfennebb a liberális, konzervatív, bal- és jobboldali ELLENZÉKRE, a globalistákra, az atlantistákra tartozhat, de az illibernyák szuverenisták foglalkozzanak csak Magyarország szuverén belügyeivel és nézegessék a saját köldöküket!


Aki ennyire szuverenista és nemzetállami, az foglalkozzon csak a saját ügyeivel, ne más szuverén nemzetállamokéval!

márc. 12. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Gál Gábor 2024 ***** válasza:
55%
Az EU-ban 1994-1999 között volt utoljára baloldali többség.
márc. 12. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
30%
13: Mára sok - elvileg - jobboldali párt valójában már balra tolódott.
márc. 12. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
49%

"Most hogy Biden az elnök, sokkal nyugodtabb vagyok, mint Trump alatt"


A kérdező úgy látszik szereti a háborúkat a világban. :)

márc. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Arrol Putin tehet, ott megint ő lesz az elnök.
márc. 12. 09:29
 17/18 anonim ***** válasza:
11) Nekem nem egyértelmű. Ahogy az sem, hogy a kérdező pesti, vagy külföldön él valahol az EU-ban, vagy az USA-ban?
márc. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

16: Ráfoghatod, hogy szubjektív, hiszen akkor nem 2 állam között folyt a harc, de mint 2 nemzet, már 2014 óta a harcol egymással az ukrán és az orosz.


Igen, Putyin felelős, de ahogy Biden idején a végére már kimenekült Afganisztánból az USA, nem csoda, hogy bátorságot nyert Putyin, vagy a Hamasz, vagy lassan Kína, akár Szerbia.


Trump szót tudott érteni ezekkel az erőszakelvű vezetőkkel, még Kim Dzsongunnal is tárgyalt. Izraelben asztalhoz ültette az arabokat és zsidókat.


De inkább fejtsd ki, mitől féltél Trump elnöksége alatt?

márc. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!