Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak én aggódom előre az idei...

Csak én aggódom előre az idei választások miatt?

Figyelt kérdés

Sajnos annyi a gonoszság és a félreinformálás mind Magyarországon, mind az USA-ban. Pestiként azon aggódom, hogy Karácsonyt újraválasztják-e, az EU-ban marad-e a baloldali többség, illetve hogy Trump visszatér.


Érdekes, mikor az én általam kedvelt jelölt nyer, 4 évig nyugalom van. Pl most hogy Biden az elnök, sokkal nyugodtabb vagyok, mint Trump alatt. De sajnos az itthoni fideszes gyűlölet olyan szintet ért el, hogy elköltöztem, nem is tervezek egyhamar hazaköltözni, turistaként járok Magyarországra. Itt nem vagyok állampolgár, nem tudok itt szavazni, otthon szavazok mindig az ellenzékre, most is ez lesz.


Ti is éreztek így ellenzékiek?



márc. 11. 22:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
89%
Felesleges aggódni. Elég egyértelmű,h mi fog történni. Karácsonyt biztosan újraválasztják, mivel Budapestnek már elege van a fideszből, az EU-ban borítékolható,h nem lesz baloldali többség a migránsoktól való félelem miatt, Trump pedig nagy eséllyel megnyeri az USA választásait,mert újra megszólítja a protest szavazókat. Trumpnak egyébként nagyobb a füstje,mint a lángja, érdemi változás nem történt az elnöksége alatt,akik messiásként tekintettek rá,nagyot csalódtak,akik meg rettegtek tőle,valójában feleslegesen tették, csak egy nárcisztikus bohóc,aki szeretne minél többet szerepelni.
márc. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Remélem azért Trumpnak mégsem sikerül nyernie. Sajnos az emberek amneziasak es nem lepodnek meg, ha megis ujravalasztanak.
márc. 11. 22:19
 3/18 anonim ***** válasza:
59%
Pont azért választják majd újra, mert az ő idejében nem volt új háború, és igyekezett a régieket is befejezni.
márc. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Azért ez nem így van:


[link]

márc. 11. 22:27
 5/18 anonim ***** válasza:
40%
Jézusom :D tényleg milyen jó az elmebeteg maga alá hugyozó Biden
márc. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
33%
4: Az emberek többségét már nem izgatja, mit fröcsög a libsi sajtó Trump ellen.
márc. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
96%
Trump egy nagyszájú bohóc, Biden meg szenilis öregember.Egyiksem jó választás,sajnos...
márc. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
95%

Nem semmi h a fidesz h behozta az amerikai valasztast hazankba.


Tok mind1 melyik amerikai elnok nyer, amerikaban a toke iranyit, csak a retorika valtozik.


Budapesten nem nyer a fidesz, meg azt se tudjak h kit inditanak, de ha nyerne se lenne erdemi valtozas, ahogy Karacsony se hozott jelentos valtozast.


Eu eddig is elturte h Orban lopja szet az orszagot ezutan id elturik tok mindegy hogy all ossze az europai parlament.


Orbant itt a kegyelmi botrany se buktatja meg a videkiek ugyanis imadjak a propagandajat, rajuk lett irva es a valasztasi rendszer is.


Szoval csak azt mondom aggodni semmin se erdmes, max azon h Putyin ne torje at az ukran frontvonalat, de en ettol se tartok, ukranok is mar vedekezo hosszu tavu haborura allnak at.

márc. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
24%
Már nem azért, de mi lesz, ha Trump lesz az elnök, mitől félsz annyira?
márc. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
74%

A Sárga hajú egy barom!

És nem kicsi!

márc. 12. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!