Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi lenne a megoldás a korrupt...

Mi lenne a megoldás a korrupt politikusok kiszűrésére?

Figyelt kérdés
2009. jan. 4. 19:08
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Lelőni mindet családostól akiről kiderül. Aztán megpróbálhatnak kockáztatni. Tudom, hogy brutális, de MINKET NYÚLNAK LE.
2009. jan. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%

Mi meg őket, meg egymást (trükközések, adócsalások, feketézés, minimálbérre bejelentés, miegyéb). Ki a jobb? Lehet mutogatni, hogy persze, hogy mi, mert ők milliárdokkal játszanak, de egyrészt a lényeg ugyanaz, másrészt meg ha nem lenne köztünk is ennyi lenyúló, az adók is lehetnének alacsonyabbak.


Mindenesetre tényleg érdekes lenne Dunába lőni mindenkit, aki csal. A végén talán az ország egyötöde, ha megmaradna... ami viszont egy egészen életképes gazdaságot is eredményezhetne (kivéve persze azt az esetet, ha a megmaradtak között túl sok lesz köztük a kiskorú és a nyugdíjas). Aztán már csak az a kérdés, hogy meddig tart a tisztesség...

2009. jan. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%
sehogy, mivel tobbe vagy kevesbe de mindegyik gazember. :p
2009. jan. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 yuda ***** válasza:
100%
Mindenképpen akkor,ha hatékonyabban működne a bűnfelderítés,bűnüldözés-de mindenképpen az lenne visszatartó erő,ha ugyanolyan elbírálást,illetve súlyosabbat büntetést kapnának,mint a közember,hiszen bizalmi állásban tette,amit tett---ez nagyobb súly-de egyenlőre a magyarországi gyakorlatban csak a kisember felé működik a szankció,de hát ahol a gyilkosságot pár évvel meg lehet úszni,annak is a felét elengedik-mit lehet várni?...és addig,amíg komoly érdekek fűződnek hozzá,hogy legyenek ilyenek?---ez egyenlőre megmarad ideának.
2009. jan. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
47%

Egyetéertek azokkal, akik szidják a korrupt politikusokat, DE: gondolj bele, ha TE lennél a helyükbe nem ugyanezt csinálnád??????

Én biztos, mindenre kérnék juttatást, meg költségtérítést.

Ott fejném az államkasszát ahol tudom.

SZerintem mindenki ezt tenné, aki meg nem, azzal szívesen kezetfognék!

2009. jan. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Hanák József ***** válasza:
100%

Szerintem jelenleg mindegyik korrupt, tehát nem kell szűrni.


Komolyra fordítva, be kell vezetni a döntéshozói felelősség fogalmát a politikában.

A képviselő legyen visszahívható, elszámoltatható!

Döntéseiért teljes anyagi, és erkölcsi felelősség terhelje.


Kiváltságok megszüntetése.


Jelenleg ugyanis szinte bármit következmények nélkül megtehetnek.

2009. jan. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Vizeletmintát kell venni!(bocsi a humorért)

Ezekkel nem lehet mit kezdeni, mindegyikük lenyúlja a pénzünket és azt is amelyiket nem az elnök kapná meg.(Azt amit építésre szántak volna)

2009. jan. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Hanák József ***** válasza:

Egy kis csemege :-)nézzétek meg az alábbi oldalt!


[link]

2009. jan. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A Rákosi rendszerben úgy működött, h akiről kiderült bizonyos mennyiségű pénznél többet sikkasztott azt felakasztották. Ma sem lenne hülyeség bevezetni.
2009. jan. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A korrupció okát kell felszámolni. Ennek az elméleti és a gyakorlati háttere pedig itt látható:


[link]

2009. jan. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!