Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Még sosem hallottam ilyen...

Még sosem hallottam ilyen szőrnyűséget , mégis csak 20 év börtönt kapott, hogy történhet meg ilyen Magyarországon? Nem arról daloltak hogy milyen igazsagosak vagyunk, milyen jó itt élni. Hogy történhet ez meg? Minimum életfogytiglan helyett 20 év!

Figyelt kérdés

Különös kegyetlenséggel próbált ölni, de csak annyi jött össze neki hogy megvakitotta teljesen az áldozatát.

Erre kap 20evet.


Ki állította oda ezeket a bírókat? Kik ezek


https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__11..


márc. 8. 15:15
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
Mi a gond? Szerintem a 20 év sem kevés. Ha két évet kapott volna, érteném a felháborodást.
márc. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
69%
1# Kinyomta annak szerencsétlennek mindkét szemét. Megértem a kérdezőt.
márc. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
74%

N. Fanni gyilkosa is 20 évet kapott harmadfokon, jogerősen. Elvileg a másodfokon még 25 év volt kiszabva.


A román hokis gyilkosai is csak néhány évet kaptak.

márc. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 DK-s ***** válasza:
100%

Én leültem már jó pár évet, ezért meg tudlak kicsit nyugtatni:


Egy 35 éves ember, 20 év fegyházat nem hiszem hogy túlél! És a feltételesből is kizárták, tehát nincs kedvezménye. Ez már csak "borítékban" fog szabadulni.

márc. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!