Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fidesz miért nem emeli a...

Fidesz miért nem emeli a minimál nyugdijat?

Figyelt kérdés
Sok ember tengödik 40-50ezres nyugdijon mivel ha valaki rokkantsagi nyigdijba megy minimal nyugdij alapjan szamolnak. Értem én hogy sok a csaló, de szomszedom 18éces kora óta bejelentet munkaviszonyal re delkezik, 61evesen agyverzést kapott , lebénult es 62ezres nyugfijat allipotottak meg neki. ( nem minimal bérre volt bejlenetve). Ilyen emberek miért nem érdemelnek tisztes nyugdijat ha bajba kerülnek?
márc. 4. 20:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
76%
Mert nekik ennyit számítanak az emberek.
márc. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
80%
Mert a legtöbb szociális ellátás a nyugdíjminimumon alapszik. Szóval annak az emelésével egy sor másik juttatást is emelniük kellene.
márc. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
0%

"Sok ember tengödik 40-50ezres nyugdijon mivel ha valaki rokkantsagi nyigdijba megy minimal nyugdij alapjan szamolnak."


Ez nem igaz! A rokkantsági ellátás és a minimál nyugdíj nem ugyanaz!!! A rokkantsági ellátáshoz minimum 25 év munkaviszony szükséges! Valamint fontos, hogy hány százalékban egészséges.


Tehát ha valaki 25 évet dolgozott, és mondjuk 20%-ban egészséges, akkor a maximumot kapja meg, és az nem 40-50 ezer!! Hanem most ca. most: 180 körűl van. A neten fent van!!

márc. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Kedves utolso. Pont volt.egy mentos is hirekbe 30ev munkaviszony utan elroppant a gerince es 63ezer nyugdijat kap. Pedig az onsz vegig bejelentette. Szeinten akik normal nyugdijba mennek azok se kapnak nagyon 180ezret. De bar igazad volna. Persze sok a csalo is. Caak akk tebyleg beteg jobban kene az allanbak segiteni szerintem.
márc. 4. 21:06
 5/20 anonim ***** válasza:
11%
"Sok ember tengödik 40-50ezres nyugdijon " nagyon kis százalék kap ilyen keveset. Ha valaki keveset kap, akkor nem dolgozott sokat. Nos, akkor itt az ideje, hogy dolgozzon most, nyugdíj mellett.
márc. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
50%
Nem emelnek ezek semmit csak az adókat.
márc. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
0%
Mert aljasok és álságosak.
márc. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
57%

"Kedves utolso. Pont volt.egy mentos is hirekbe 30ev munkaviszony utan elroppant a gerince es 63ezer nyugdijat kap."


Látom még nem érted mit írtam!!


30 év munkaviszony . OK! Hány %-ban egészséges?? Mennyi volt a bruttó fizetése??? Ezek számítanak!!

márc. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
A kilences választ miért kellet leszavazni, amikor teljesen korrekt???
márc. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Olyen szemét oldalt még nem láttam a neten, ahol az igazságot sem fogadják el!!! Kivéve a gyakorit!!
márc. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!