Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van arról valami kutatás,...

Van arról valami kutatás, hogy miért ilyen magas a Fideszben a pedofilok száma?

Figyelt kérdés
A mostani miniszterelnöki vizsgálat erre irányul?
febr. 29. 10:00
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:

Nem lehet hogy pont te magyarázod félre?

Kaleta nem lehetett volna nagykövet, ha nem lenne a fidesz feltétlen, elkötelezett híve. 0rbán már mindenkit eltávolított az elmúlt évtizedben a posztrokról akik nem az ő emberei voltak.

febr. 29. 10:47
 22/36 hájaaa ***** válasza:
74%

"Kitaláljátok, hogy mindent IS elloptak"


Azért itt még a jobberek is egyetértenek, h IGEN lop, de inkább ők mint a balosok! Ezt nem látni, maximum egy h*lye vak nem látja, de ha ezt elhiszed, akkor gondolom a laposföld elmélet már nincs olyan messze a hitedtől.

febr. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
70%

21 Akkor nem voltál ennyire objektív, amikor George Clooney-ról vettek elő egy szelfit Soros fiával, ami alapján ő Soros embere lett 😂


Vasvári nem csak egy színpadon volt pedorbánnal, az első rendőrségi nyomozás kifulladt, ezután ki is tüntete személyesem orbán, csak miután évekre rá már gyerek is lett miatta öngyilkos, nem tudták eltussolni, de azért az orbán család ügyvédje védte.

Sőt, szokatlanul enyhe ítéletek születtek az ügyben.

febr. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
41%

24: Na, te is jó nagy általánosító vagy. Én semmit sem mondtam és írtam GC és Soros fiának képéről. És miért is mondtam volna?

Ez a baj, hogy te és még sokan mások is csak fekete fehérben látjátok világot.

febr. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem a pedofíliának nincs politikai hovatartozása. Mocsok ember mindenhol van, legyen az akármilyen pártállású, vallású, nézetű.
febr. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
36%

#21 "Kaleta nem lehetett volna nagykövet, ha nem lenne a fidesz feltétlen, elkötelezett híve. 0rbán már mindenkit eltávolított az elmúlt évtizedben a posztrokról akik nem az ő emberei voltak."

Hazudsz megint. Azt nem értem miért? Gyurcsányod már bukott vele, az elmúlt 14 évben pont azért nem juttok csak egyre hátrébb mert folyamatosan hazudtok és ezzel folyamatosan le is buktok.

Kaleta akkor lett nagykövet amikor NEM Orbán volt a miniszterelnök. Mivel a munkáját jól végezte ő éppen úgy maradt és folytatta 2010 után, mint nagyon sokan mások is.

TI kezditek el pártszimpátia alapján megbélyegezni az embereket és kirugdosni, majd a haverokat a helyükre beültetni.

Amikor szembe jön a valóság, hogy bizony a fidesz NEM csinált tisztogatást, NEM rúgta ki a nem fideszeseket, NEM volt listázás, akkor nem fogod fel hogy hülyeséget beszéltél, hanem hazudsz egy nagyobbat és kitalálod az újmúltat, szerinted Kaleta mindig is fideszes volt.

Persze, mert fideszesként fogja az mszp-szdsz kormány felvenni a külügyminisztériumba meg kinevezni diplomatának. Aha.

Olyan szánalmas ez az erőlködés és hazudozás amit csinálsz!

febr. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 hájaaa ***** válasza:
29%

"Kaleta akkor lett nagykövet amikor NEM Orbán volt a miniszterelnök."


Sose az volt a gond vele, h ki nevezte ki vagy nem, hanem az h kimenekítették és eltusolták az ügyet. Ott életfogytiglat kapott volna, itt meg kapott 500k-s büntetést, ez az egész ügynek a szégyene nem az h ki alatt lett az aki.

febr. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
62%

"A napnál világosabb!"

Akkor nyilván nem esik nehezedre forrással alátámasztani. Nos?

febr. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
36%

#27 Nem menekítették ki és nem tusolták el az ügyét.

Bíróság elé került és a szánalmas ítéletért hibáztasd az őt elítélő bírót!

Nemzetközi nyomozás keretében került képbe, a jelzésre a magyar rendőrség azonnal lépett, a külügy azonnal fel is függesztette és le is tartóztatták majd bíróság elé is került.

Egy nemzetközi hálózatot érintő nyomozásban nyilvánvalóan nem csak azt kérdezték meg tőle, hogy mikor töltötte le azokat a képeket hanem minden mást is ami az ügyet érintette - és nem tudjuk milyen válaszokat adott, mi volt az ítélete hátterében.

Azt nem értem mit vártok el? Mindenkit aki az államnak dolgozik azt kezeljenek bűnözőként? Vagy mindenkinek minden személyes dolga legyen megfigyelve? Egy korábban átvilágított karrierdiplomata volt Kaleta aki addig jól végezte a dolgát, hát végezhette továbbra is. Amikor felmerült, hogy sáros lehet azonnal léptek. Mi mást vártok el?

febr. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 hájaaa ***** válasza:
20%
Igen azt, ha az Ő területükön történik ilyen jellegű bűncselekmény akkor ott hagynám a francba, még nemzetközi visszhangja sem lenne egy pedofilügynek. És DE kimentették! Nem normál diplomataként távozott, hanem kimentette a TEK
febr. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!