Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha az emberek nagyrésze...

Ha az emberek nagyrésze kormányváltást akar, viszont nem kérnek az ellenzéki pártokból, akkor mégis kitől várják a változást?

Figyelt kérdés
Jól mutatja a vasárnapi kudarcos tüntetés, az ellenzékiek alig bírtak pár embert mozgosítani, míg az influencerek hatalmas tömeget hoztak össze egy héttel korábban.

febr. 28. 02:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
23%
Természetesen Toroczkai Lászlótól, mint minden magyar ember.
febr. 28. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
28%
Pontosan kérdező! Ez a 22-es csapdája. Először kormányzóképes és komolyan vehető ellenzék kéne, de amíg ilyen 5-10%-os ellenzéki pártocskák vannak, addig a kormányváltásra esély sincs.
febr. 28. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
2%
Így helyes 1-es Magyarországon, magyar kormányt !
febr. 28. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
75%
Termeszetesen leszavazok az ellenzeki jeloltekre mindig de nem szívesen. Olyan alternativa kellene, akik meg tudjak szolitani a bizonytalanokat. Hidd el, tobben utaljuk a Fideszt, mint ok azt gondoljak, csak nezz korul az orszagban. Van kb 2.5 Fidesz hivo, a tobbiekkel lehet beszelni. De ehhez kellene egy uj alterativa, lehetoseg szerint nem egy uj nyilas part.
febr. 28. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én megnéztem a személyimet, megnéztem az anyakönyvi kivonatomat, a jogsimat, az útlevelemet, minden okiratom szerint magyar ember vagyok, de, hogy én a hátam közepére sem kivánom ezt a Toroczkait! Honnan veszi az, aki ezt irja, hogy mit akar minden magyar ember, amikor engem pl meg sem kérdezett erről senki?
febr. 28. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Meg kellene nézni más országokat, ők hogyan oldották meg ezt a kérdést.
febr. 28. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

" míg az influencerek hatalmas tömeget hoztak össze"


Mert mindenki INGYEN azarija koncertet remélt😂

febr. 28. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
7, ez nem igaz, ő is és minden youtuber elmondta, hogy nem lesz koncert, legalább 4 helyen láttam, akármennyire is jól hangzó bagatelizálás.
febr. 28. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

#7

Néhány félnótás, az nem mindenki, báttya.🤭

febr. 28. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
7 Sokan elmondták, hogy kifejezetten azért mentek el, mert vártak pár dalt tőle. Nyilván, hisz énekes. Mondta hogy beszélni is fog. Naná hogy mindenki bulit akart. Olyan volt maga a tüncike hangulata is
febr. 28. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!