Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Meddig folytatódik a Novák...

Meddig folytatódik a Novák Katalin ügy?

Figyelt kérdés

[link]


-havi pénz, 3fős titkárság, lakás, autó sofőrrel, ingyenes eüellátás, nincs minden az oldalon.


Azért élete végéig ez hatalmas kiadás. Ha nem akar maguknak, magának még több közutálatot, ezekeről önként és dalolva -szerintem - lemond. Éljen 100 évig, kívánom neki, erőben, boldogságban, békességben. De ne az adófizető polgárok pénzén, kb. 1,5 év munka után...



febr. 11. 17:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom.
febr. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
8%
Kigyózik Orbán felé hamarost!
febr. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
35%
fidesz lezárta az ügyet , a baloldal vergődik még rajta de ennyi volt . ha a nép úgy dönt hogy bendőt és a bandáját oszlopra teszi akkor ér véget ez a maffia uralom
febr. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
47%
Ez is egy rossz törvény, valószínűleg csak Göncz Árpádra gondoltak, aki ugye nem volt túl fiatal már 90-ben sem. Szerintem járhat esetleg pár százezer, de más nem, másnak sem.
febr. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Így van, át kell írni az egészet, sok(k) az élete végéig fizetség az adófizetők pénzéből, Áder legalább két ciklust is kitöltött. Nováknak egy felet sem sikerült...
febr. 11. 18:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!