Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Novák ügy utolsó csepp volt...

A Novák ügy utolsó csepp volt a tengerben és a nép 2026-ban már nem tűr tovább?

Figyelt kérdés

febr. 8. 10:45
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
15%
Rég nem jártam Magyarországon mi ez a Novák ügy? 🤡
febr. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
71%
Sajnos épp az a baj, hogy még 2026-ig simán tűr...
febr. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
84%

Ma február 8. van. Nőnapra már senki nem fog emlékezni a dologra.


És onnan a 2026-os választás még több mint 2 év.

febr. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha ugyanaz lesz a kínálat, mint legutóbb, akkor valószínűleg az eredmény is hasonló lesz.
febr. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
9%
Bár én az elmúlt 4 turnusban sohasem a fideszre szavaztam, de ha azt látom, hogy Gyurcsánynak esélye lenne, simán leszavazok rájuk, még ennek az ügynek az ellenére is! Gyurcsány ugyanis az LMBTQP+ összes többi betűjét is ránk szabadítaná, már így is éppen elég az M és P!
febr. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
7%
Szép próbálkozás, de akkor se kérünk az lmbtq migráns simogató balliberális turmixból.
febr. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
92%
Nem tudom elképzelni, hogy egy fideszes pont emiatt ábránduljon ki a fideszből...
febr. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
93%
a fityeszes szavazóknak ez nem ügy , a megmondóknál is belefér ezért ők nem is beszélnek róla pl hajóágyó , politikai lobbista stb .
febr. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
92%
A FIDESZ-es értékrendbe sajnos simán belefér kegyelmet adni egy embernek aki a hatalmát arra használta, hogy egy pedofil megússza az általa elkövetett pedofil bűncselekményeket. Sajnos ez van, ilyen országban élünk.
febr. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Amíg lehet kapni kiflit és azt a nép meg is tudja venni, addig a nép magasról tesz a Novák-ügyre, ahogyan az azt megelőző és az utána következő ügyre is.
febr. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!