Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha már mindenáron az ellenzék,...

Árokpart kérdése:

Ha már mindenáron az ellenzék, a lipsik keltik a Fideszesek szerint a Novák Katalin féle botrányt, hogyan jutottak volna el egyáltalán egy ilyen infóhoz?

Figyelt kérdés
Mikor elviekben a kegyelmi eljárások anyagai, dokumentumai az szigorúan bizalmas személyes adatnak minősül a törvény szerint is, ergo teljesen kizárt lehet szerintem, hogy ehhez bármilyen magánszemély vagy ellenzéki párti hivatalos személy is hozzájuthatott volna.
febr. 6. 23:54
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
83%
Pontosan tudjátok ti is, hogy kinek a döntése volt ez a kegyelem, nem véletlen az utóbbi két köztársasági elnök személye, kik is választották ezt a köztársasági elnököt!?
febr. 7. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
47%
Árokpart szerintem pont az mellett érvel, hogy nehezen tudja elképzelni, hogy ellenzéki tette. Vagy tévedek? És az miért baj, ha valakit zavar valami a magyar politikában és el szeretne érni valamit ez ügyben? Nem diktatúrában élünk, hogy csak kussolni lehessen. Én inkább nézek/olvasok ilyen kérdéseket, mint a 100. béna provokációs "humoros" kérdéseket.
febr. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
80%

Most miért lettem lepontozva? :D

Árokpart nem pont elítéli a pedofíliát és nem pont azt szeretné, hogy Novák Katalin, a fideszes fülbevalós Novák Katalin köztársasági elnök lemondjon? Ilyen egy fideszes csőcselék? Meg nem pont Árokpart védi a libsiket azzal, hogy egy libsi nem férhetett hozzá olyan dokumentumokhoz amiket kiszívárogtathatott, csak valószínűleg egy fideszes fért ezekhez hozzá? Lehet Én értettem félre, de Én eddig úgy vettem ki Árokpart szavaiból, hogy elítéli a pedofil mosdatást.


"Mikor elviekben a kegyelmi eljárások anyagai, dokumentumai az szigorúan bizalmas személyes adatnak minősül a törvény szerint is, ergo teljesen kizárt lehet szerintem, hogy ehhez bármilyen magánszemély vagy ellenzéki párti hivatalos személy is hozzájuthatott volna." Lehet Én nem tudok a sorok között olvasni, de itt nem pont azt írja, hogy ezt nem egy ellenzéki fecsegte ki?

Ha Novák Katalin fidesz közeli és Árokpart Novák lemondását, egy fidesz barát köztársasági elnök lemondását szeretné, azzal Ő fideszes? A fideszesek érdeke lemondatni a fideszes köztársasági elnököt? Lehet tényleg Én értettem félre valamit, de akkor magyarázzátok meg!


De amúgy írta is ennél vagy valamelyik kérdés alatt, hogy nem a fideszesek vagy az ellenzékiek ítélik el a pedofil mosdatást, hanem pártállástól függetlenül az Ország. Ebben mi a fideszes?

Ha Árokpart elítéli a pedofil mosdatást, akkor az fideszes cselekedet, akkor az ellenzéki cselekedet az, hogy tapsolunk amiért felmentettek egy pedofil ügyben valakit? Én most teljesen össze vagyok zavarodva....

febr. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
70%
Azt azért bírom, hogy amikor egy ellenzéki olyat mer mondani, hogy pl spórolj a rezsivel, mint ahogy azt MZP is mondta annó, akkor ti mind be vagytok sértődve.. most egy pedofíliáról szóló ügy van, és még mindig az ellenzéket támadjátok, mert nem bírjátok elfogadni, hogy a fidesz hazudik.. Ezt a baloldalizást, jobboldalizást, lipsizést meg hagyd már rá.. tudod te mit jelentenek ezek a szavak?
febr. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
#Pintér László 15. vagyo..k ne aggódj.. nem csak te vagy összezavarodva
febr. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
#15 Ha MZP ezt mondta volna akkor azzal nem lett volna gondom. Csakhogy nem ezt mondta.
febr. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
58%

Teljesen mindegy, ki jutott el a hírhez. Azt nem értem, hogy erre a kegyelmet kapó faszira, miért mondják, hogy pedofil'?! , mikor ő nem az. Amúgy egy csomó ennél durvább igazságtalanság van Mo. n, de spec. ebbe a hülyeségbe most minden balosnak bele kell állni, mert semmi esélyük nyerni amúgy sem a választásokon. Az atv- n is, akik ma nyilatkoztak, pl az az idős orvos, aki tiszta gáz, akkor a Csintalan, aki bocsánatkérést akar hallani, mint aahogy azt a béna Karácsony szokta...

Tiszta hiteltelen emberek... Lejárt lemez mind. Nem tűnik fel végre a balosoknak?!

febr. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

#17 pedig nagyon sok megvágott videó terjedt róla.. nem mondott keményebbet ennél.. ha megnézted volna az eredeti videókat tényleg nem lenne gondod vele...


#18 Remélem úgy használod a balos kifejezést hogy tudod mit jelent.. Nem a kegyelmet kapó faszira mondják hogy pedofil, mondjuk lehet az, itt arról van szó, hogy eltusolta, hogy a környezetében van egy pedofil.. ezt olyan szinten, hogy elviekben a gyerekek nevében írt hamis feljegyzéseket, miszerint a gyerek, idézem "hazudtam hogy **** ezt meg azt csinálták velem.* Figyelj csak.. én kívánom hogy kamu legyen az egész, az egész pedofília ügy, az egyész kegyelmi ügy.. de komolyan nem bírsz másik szemszögből ránézni az egészre? Egy nagy emberünk esetlegesen egy aljas bűnt követett el...

febr. 9. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Azzal védekezik, hogy meg lett zsarolva. Mivel tudta megzsarolni? Azzal, hogy ha eljár a szája, akkor ki lesz rúgva? Szóval inkább tűrte, hogy mellette Gyerekeket molesztálnak, csak nehogy másik munkahelyet kelljen keresnie? Egy munkahely többet jelentett Neki, mint a Gyerekek Élete? Vagy mivel lett megfenyegetve? Hogy megverik? Ki? Az aki börtönbe került volna? Börtönből nehezen tudná megverni. Vagy még a börtönbe kerülés előtt? Biztosan a bíróságon enyhítő körülmény lett volna, hogy a pedofília mellett még zsarol meg bántalmaz is. Vagy felbérelt volna valakit, aki megveri? Az a valaki most is meg tudná verni, hogy beismert mindent és kegyelmet kapott. De még ha meg is verik... egy felnőtt Ember inkább szemet huny azon, hogy Gyermekek Életét valaki mellette tönkreteszi, mert többre tartja a fizetését meg a saját testi épségét? Aki gyávaságából képes asszisztálni ilyenhez, az máshoz is tud. Nehogy már még az Ő buksiját simogassuk!

Ha azonnal ment volna a rendőrségre, hány Gyereket mentett volna meg, vagy ha csak egy volt a történetben, azt hány további zaklatástól kímélte volna meg? És ezek a zaklatások, már az Ő lelkén száradnak. Nem más, névtelen bejelentést tehetett volna, vagy valami.

Attól mert Ő nem nyúlt a Gyerekekhez, erkölcsileg sem nagyon ellenezte, hisz asszisztált hozzá, szemethunyt, információkat hallgatott el. Ő gond nélkül aludt esténként, az a Gyerek, aki miatta plusz egy nap szenvedést átélt, az hogy aludt? Ha valaki mellett ilyen történik és nem tesz ellene, az egybe mosható egy pedofíllal.

febr. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
44%

Lehet, el sem hitte, hogy zaklatták a gyerekeket.

Tök hülyeség úgy ítélkezni, hogy fogalmatok sincs, hogy pontosan mit miért tett.

febr. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!