Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz és a fideszesek...

A Fidesz és a fideszesek miért félnek Putyintól?

Figyelt kérdés

Már a háború kezdete óta olyan a hozzáállásuk hogy véletlen sem akarnak olyat mondani vagy csinálni amire Putyin elvtárs húzná a száját, ha valamit akar akkor az előtt be kell hódolni mert az lesz a "nemzeti" érdek.

Miért félnek ennyire Putyintól és az oroszoktól?



jan. 29. 13:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
78%

Mert szerintük az orosz gázon és Paks kettőn múlik az ország sorsa.

A valójában szinte biztos hogy zsarolják vagy fizetik őket.

jan. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
60%

Nekem fideszes ismerőseim, de hát az ukránok 14 ezer oroszt öltek meg 2022 előtt, népírtás volt Ukrajnában, Putyin csak békét csinál.


Sajnos teljesen ilyenek a fideszesek.

jan. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
75%

1. igen csak ez a tézis közben megdölt, hisz a sokadik tél már, amikor Németország mégsem fagyott meg, amikor nem kell biciklivel tekerniük az áramért a nyugatiaknak, vagy amiért mindennél jobban, a mi országunk sziv jelenleg gazdaságilag -pedig minálunk gáztúltengés is van-... és közben az is bebizonyosodott, hogy, ha akarnánk, mi ugyanúgy rajta lehetnénk az összeurópai energiaellátási láncokon, mint bárki más, de nem, nekünk ez nem kell. Jó az összerogyott ország és a függőség a ruszkiktól.


Valamivel zsarolják Orbánt.

jan. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
#2 De ettől még miért félnek az oroszoktól? Bezzeg az ukránoktól nem félnek.
jan. 29. 13:24
 5/18 anonim ***** válasza:
24%
Én inkább azt látom, hogy a libsik rettegnek Putyintól.
jan. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
12%
Paks az órszág áramának 50%-át lássa el. Ha lesz Paks 2-akkor 100%-at. Nem mind1. Szted?
jan. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
79%

5, én férfiasan bevallom, hogy félek attól, hogy háború lesz. Nem hiszem, hogy idén, talán még jövőre sem, de belátható időn belül, még az én életemben látok realitást arra, hogy ez a barom, megtámad minket -mármint Európát-. Ha ettől libcsi vagyok, vállalom és azt is, hogy félek tőle. Én köszönöm, de nem szeretnék háborúzni, vagy embert ölni senki kedvéért sem.


Egyébként önmagában nem értem, hogy a háborútól való félelem, miért lett ciki.

Én félek a háborútól.

jan. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
66%
6, Én szerintem ez azt jelentené, hogy az ország teljesen kilenne szolgáltatva Oroszországnak. Miért és kinek lenne jó ez?
jan. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
#6 A világon nem csak az oroszok tudnak atomerőművet építeni, például a fanciát is nagyon otthon vannak a témában. Meg talán csipkednék is magukat nem úgy mint az oroszok hogy tíz év után eljutottak addig hogy ki kéne ásni egy gödröt. Csak hát gondolom ebben is volt jókora mutyi, hogy a magyar és orosz oligarchák is jól járjanak.
jan. 29. 13:31
 10/18 anonim ***** válasza:
35%
10, felőlem, nyugodtan háborúzz, én nem tartalak vissza, de engem ne rángass bele.
jan. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!