Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most úgy mondják, a jelenlegi...

Most úgy mondják, a jelenlegi ellenzék egyetlen programja az "O1G" meg hogy "ezígynemjó". Amikor 2010 előtt a Fidesz volt ellenzékben, nekik volt rendes programjuk is?

Figyelt kérdés
jan. 27. 15:07
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
13 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
22%
Nem. 2010 előtt csak a Jobbiknak volt programnak nevezhető programja, most pedig csak a Mi Hazánknak van.
jan. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Habár nem teljesen a kérdésre válasz, de én azon röhögtem nagyot, hogy 2010 előtt, míg Orbán ellenzékben volt, azt hangoztatta, hogy a 13. havi nyugdíj hosszútávon nem fenntartható, a szocik csak szavazatvásárlás miatt adják. Erre a 2022-es választás előtt Orbán visszaadta a 13. havi nyugdíjat, de senki ne gondolja ám, hogy szavazatvásárlás miatt tette!😂😂
jan. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%
Előtte és utána sem volt. Inkább hangulatjavító, jól hangzó dumája volt, amivel szavazatot lehetett szerezni. 10 után meg ugye a programjuk annyi volt, folytatjuk. Különben nem érdekel az egész különösebben, nem járok szavazni. Amennyi nekem kell, az megvan és ha jól megy, van még hátra 5, max 10 évem. Azért ha rákeresel és van kedved olvasni, az ellenzéki pártoknak van programja, csak az emberek 90%-a nem is keresi, nem is tud róla.
jan. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Gál Gábor 2024 ***** válasza:

Volt a Fidesznek rendes programja, utoljára 2010-ben:

[link]

jan. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Amúgy meg nincs olyan, hogy "ellenzéki program". Az ellenzék nem egy egységes valami, hanem több párt, szervezet, mozgalom, meg a jó ég tudja mi még alkotják vegyesen. Maga az elnevezés, hogy ellenzék, csupán annyit takar, hogy "nem kormánypárt". Külön mindegyiküknek volt (és van) programja mindegyik választásra, ha valóban érdekel, akkor megnézheted a honlapjukon, valószínűleg elérhető mindegyiküknél. De olyan sosem volt, hogy egységes ellenzéki program, még az Összefogás esetében is sok párt és mozgalom kimaradt az Összefogásból, tőlük külön rendelkeztek a saját programjaikkal.

Az, hogy az "ellenzék egyetlen programja az O1G", az pusztán propaganda, szándékos lejáratás.

jan. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én csak azt tudom amit a tv-ben és a rádióban meg az online reklámokban meg a plakátokon látok a fidesztől és a megafontól hogy stopsoros,stopprüsszel,stopgyúcsány,árstop,legyenbéke,csak ilyeneket látok ezeket feszt kidobálja minden olnine felület. Ha az ellenzékiek programját akarom látni akkor felkell néznem a honlapjukra. Hát nem is kell csodálkozni ezen mivel a fidesz több ezer milliárdot költött el reklámokra.
jan. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Természetesen volt, neten ma is elérhető, azóta is ahhoz tartják magukat.
jan. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!