Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van olyan dolog ami tetszik a...

Van olyan dolog ami tetszik a fidesz-kdnp politikájában, ha igen mi?

Figyelt kérdés
jan. 21. 19:00
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Tetszik az a rafinéria, amivel lyukat beszélnek a rájuk szavazó választók hasába. Ez már művészet.
jan. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
71%
Dohányzás ellenes törvény, az még a szocik érdeme. orbánék a nemzeti dohányboltos mutyit rakták bele. Általában csak olyat találnak ki, szavaznak meg, támogatnak, amivel a saját zsebüket tömik.
jan. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
59%

Sikeresen át tudnak b*ni egy egész társadalmat, lassan a fél Európát.

Ezekre a mozzanatokra mi igazán büszkék is lehetünk.

jan. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
57%
12)A dohànyzàsellenes törvény 2011-ben lett megszavazva.Hol voltak akkor màr az MSZP?
jan. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
20%

Gazdasági szempontbol sokkal jobban kormanyoztak mint azt megelöző kurzus. (Mondjuk annál már csak jobban lehet)

Ugy gondolom ez tény és nem vélemeny.

Biztos lehetet volna jobban de hogy a jelenlegi ellenzék nem csinálta volna jobban az biztos.


Ennek ellenére nem szavaztam senkire.


Nekem tul sok a gyülölet keltés, a demokrácia korlatozasa.

Baromira kontraproduktiv ez a konfrontativ politika az eu-val. Aminek meg lesz bojtje es mar meg is van. A nyugati civilizaciohoz szeretnek tartozni.

jan. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
A hálapénz büntetése az egyetlen értelmes dolog amit kitaláltak. Persze a megvalósítás már fideszesre sikerült és csak arra használják, hogy a nem fideszes orvosokat lekapcsolják, míg a megfelelő fidesz közeli orvosok ugyanúgy zsebrevágják a köteg 20 ezrest műtét után. Vasraverve szeretném látni a teljes fidesz kormányt.
jan. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
0%
Akik azt írták, hogy semmi, azok vagy nagyon tájékozatlanok, vagy gondolkodás nélkül mindenről az ellenkezőjét mondják mint a Fidesz ami hülyeség (szerintem). El nem tudom képzelni azt, hogy nincs olyan törvény/program ami tetszene egy jobb vagy egy baloldali embernek (igen, a Fidesznek annak ellenére, hogy jobb oldalinak mondja magát sok baloldali cselekedete volt), ezt mondom úgy, hogy Én az előző választáson az ellenzéki összefogásra szavaztam és kampányoltam is értük.
febr. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!