Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vannak itt olyanok, akik...

Vannak itt olyanok, akik magabiztosan ki merik jelenteni, hogy még a 2030-as éveket is Fidesz kormányzással kezdi Magyarország?

Figyelt kérdés
jan. 18. 10:23
A kérdező szavazást indított:
Itt vagyok én. Azt mondom, 2030-at Fidesz kormányzással kezdi az ország.
2030-ig vége a Fidesznek.
15 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nagyon messze van 2030, ki tudja, mi lesz addig.
jan. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
2030-ban érdekes lesz visszatérni ehhez a kérdéshez. Szóval ennek függvényében szavazzatok, kommenteljetek.
jan. 18. 10:24
 3/13 anonim ***** válasza:
Én ebben 100%-ig biztos vagyok. Még 10-20 évig biztos a fidesz lesz 2/3-dal. De talán még utána is sokáig.
jan. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Valószínűleg igen. 26-ra már nincs esély, de 30-ra talán feljöhet valaki értelmes alternatíva, de egyelőre nincs sok jele sajnos. És elsőre nem is szokott sikerülni a kormányváltás. Ezért nagy valószínűséggel maradni fog a fidesz, még ha nem is Orbán vezeti majd, valaki átveheti tőle.
jan. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

2030-ban lesz választás, de ha számít az első pár hónap is akkor 2030-at az kezdi jó eséllyel aki 2026-ot megnyeri, annak meg a Fidesz a fő esélyese, mert ellenzéki oldalon nincs komolyan vehető alternatíva.


Tudom tudom, a te kedvenc pártod az, csak épp ha megnézed a támogatottságát vagy épp azt, hogy az elmúlt 4-8 évben hogyan nőtt a rájuk szavazók száma, akkor csak igazam van, hogy a többség nem veszi őket komolyan.

jan. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Várjunk még azzal, lesz még akkor Magyarország?
jan. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Hacsak nem nyúlnak nagyon mellé( államcsőd, vagy nem fizetnek nyugdíjat) akkor itt nem lesz változás. Tocsik 800milliós csalása?sikkasztása? évekig beszédtèma volt. Most ezermilliárdos közvagyon kimentése meg sem rezegteti az emberek ingerküszöbét.
jan. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Az előzőhöz mèg annyit. Nincs komolyan vehető ellenzék. Egyszerűen nem tudok kire szavazni.
jan. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
2030 messze van.
jan. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Valószínűleg a Fidesz marad, mert évtizedek óta tönkretesznek mindent és mindenkit, ami és aki megfelelő alternatívának tűnik. Ez a szuperképességük. Ahogy az FKGP-t tönkretették egy vezető megvásárlásával, meg ahogy a nyerés közelébe kerülő Jobbikot tönkretették több vezető megvásárlásával (akik a pártot és vezetőjét mocskolták a választások előtt, amihez műsoridőt kaptak a királyi tévében), úgy ezután is ez vár minden kormányváltó erőre. Állami pénzen kampányolnak, szinte minden tévé és rádió az övék, szóval valós infók nem nagyon jutnak el a választók többségéhez.

De: sok idő van még hátra, addig bármi történhet. Mondjuk, Orbán elég rosszul néz ki, állítólag sokat jár kórházba, ha meghal netán, a többiek esetleg összevesznek, és egymást is úgy lejáratják a médiabirodalmuk segítségével, mint ahogy az ellenzéket szokták.

Vagy éppen, ahogy az őszödi beszéd nyilvánosságra került (teljesen félremagyarázva), valaki felveheti, amint Orbán arról beszél, hogy sikerült megetetni a birkákat, és szabad az út a következő rablóprojekthez. Egy ilyen akár még idő előtti választásokat is hozhat, ha elég sokan mennek ki tüntetni.

Aztán ha egyszer megtörténik a kormányváltás, onnantól már lehet, hogy börtönbe csukják a jelenlegi minisztereket, ahogy a lengyelek, és a nyilvánosságra hozott bűncselekmények után már csak a vérfideszesek maradnak meg a pártnak, az ingadozók átpártolnak valahová.

jan. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!