Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez mi volt? Reggel voltam a...

Ez mi volt? Reggel voltam a CBA-ban és hegyén hátán kínai meg cigány(indiai) vendégmelósok voltak az árulfeltöltők.

Figyelt kérdés

jan. 15. 11:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%
Az a lényeg, hogy senki nem veheti el a magyar emberek munkáját.
jan. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
58%
A magyarok már csak orvosmérnökinformatikusjogásznak hajlandóak tanulni.
jan. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
41%
Aki indiai, az nem cigány.
jan. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
78%
Az ország melyik felén? Mert nálunk nincsenek.
jan. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
74%

Ez az átka Budapestnek, meg Észak-Nyugat Magyarországnak, hogy ott már effektíve nincsenek magyar munkavállalók. Mivel túl drágává vált a lakhatás, a magyarok kiszorultak onnan, avagy nem tudnak munkát vállalni annyi fizetésért amennyit adnának, mert még az albérlet bérleti díját sem fedezik. De a filippínó, indiai vendégmunkások ellaknak 6-an is egy szobában. Ezért lesz nagyon gyorsan migráns gettó Bp. és az ország régi jó hírű részei.


Én pont ezért választottam Miskolc-ot, mert annak még lesz magyar jövője. És mégis egy tök jó nagyváros, és nincs több roma sem mint mondjuk Budapest-nek a Pesti oldalán.

jan. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
78%

Bp délkeleti szélén, a raktárakba, üzemekbe újabban filippínó nők, meg turbános szakállas cigányok (indiaiak?) járnak be.

Vagyis egy kicsi részük bejárós az agglomerációból, de sokukat inkább busszal hordják a szállásra/szállásról műszakváltáskor.


előre nem hátra

jan. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
84%
Nálunk a kamionsofőröket rugdossák ki, akinek lejár a PÁV elküldik vizsgázni ott meg elhasalnak, de le van zsírozva ez, vagy csak két évre kapják meg. Az indiait meg a pakisztánit hozzák PÁV meg GKI nélkül vezetni.
jan. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
46%

Legyenek erős szakszervezetek és lépjenek is be ezek a munkavállalók is és akkor nem baj hogy itt vannak.

Dolgozók ők is ahogy a többi magyar. Érdekeink azonosak. Nekünk nem egymással van érdekellentét hanem a tulajdonossal munkáltatóval.

Jobboldali politika az amely a cégeket támogatja a munkavállalói érdekvédelmet csorbítja a munkavállalókat egymás ellen uszítja.

jan. 16. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
7-es: Nem tudom, hogy a kamionos szakmában mi a helyzet, de buszsofőrnek állítólag már nemigen mennek a magyar fiatalok, ezért szorulunk importra. A gyári munka megint más, mert ha a magyart kirúgják csak azért, mert olcsóbb és kihasználhatóbb az ázsiai vendégmunkás, az nagyon felháborító. Ilyen a kapitalizmus logikája sajnos.
jan. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Még valami: én Bp-en és a környékén buszozom a legtöbbet, kevés a 30 alatti sofőr, a többség olyan 50-60 éves lehet. Tehát igaz lehet, hogy oda kell a külföldi utánpótlás.
jan. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!