Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyeseknek mi gondjuk van...

Egyeseknek mi gondjuk van azzal, ha valaki úgy dönt, hogy megfelelő iskolai végzettséggel, nyelvtudással, máshol kezd új életet, és itthagyja Magyarországot?

Figyelt kérdés

Volt egy kérdés, ami az ország jövőjéről szólt. Írtam, hogy engem nem érdekel, mert addigra nem leszek már az országban.

Erre többen lepontoztak.


jan. 12. 12:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert a legtöbb csak mondja, évek óta... :))
jan. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

#1


Ja, így már értem. :D

De én nem csak mondom, csak még nem végeztem a sulival.

jan. 12. 12:46
 3/16 anonim ***** válasza:
6%
Egyrészt itthon tanult ingyen, de menjen Isten vele.
jan. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Mindenki oda megy ahova akar, nem örülök neki ha valaki itt hagyja a hazáját de ő tudja,ennyi.
jan. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
52%

Semmi baj nincs ezzel. Én is elmentem.

Azért mert sajnos rá kellett jönnöm, hogy Magyarországon soha az életben nem lesz saját lakásom, ezért örökre pária maradtam volna. Az albérlők kelet-európában az itteni páriák, a kasztrendszer legalja.

Ausztriában már most van saját lakásom 2 év után, igaz hitelre. Otthon még hitelre is esélytelen lett volna vennem.

jan. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

"Volt egy kérdés, ami az ország jövőjéről szólt. Írtam, hogy engem nem érdekel, mert addigra nem leszek már az országban."

Mondjuk ez így érthető, mert a válaszod ezek szerint teljes mértékben irreleváns volt a kérdés alatt.

jan. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Szerintem a lepontozás annak szólt, hogy nem érdekel az ország jövője, ami igazából a hazád. Attól függetlenül, hogy mi is külföldre kellett menjünk a megélhetésért ameddig lehet kitartok, és bízom benne, hogy jön egy jobb kormány. Az ami most van, szörnyű. Nem számít, hogyan dolgozol, milyen a tudàsod, előre lépni szinte csak rokonként, haverként vagy párttagként tudsz. Az egymàs ellen fordított emberek, az állandó gyűlölködés tényleg nem hiányzik, az ország viszont igen.
jan. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

"Egyrészt itthon tanult ingyen"


Ingyen? A felsőoktatás mióta ingyenes? Mióta nem adóztak a szülei azért hogy oktatás legyen? Akkor ingyen van?

jan. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
Az, hogy egy büdös disszidens. Régebben az ilyet börtönbe zárták.
jan. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

#7


Nem tekintem ezt a helyet hazámnak.

Teljesen más a mentalitásom mint az átlag magyar embernek, inkább elvont, és furcsa vagyok. Nem illik ebbe a társadalomba.

jan. 12. 13:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!