Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon már régesrég...

Magyarországon már régesrég megvannak a nyugati árak, sőt, sok esetben alapélelmiszerek drágábbak, de mikor lesz a nettó medián átlagkereset és a megélhetési színvonal közel a nyugati léthez?

Figyelt kérdés
A kolostormalac és sleppje tervez esetleg nem giga mértékű lopást a jövőben?
jan. 6. 12:04
 1/9 anonim ***** válasza:
11%

" mikor lesz a nettó medián átlagkereset"


Ha nem a multik kiszolgálója leszünk

jan. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
14%

Miért nem kérdezed meg a nyugati multikat, hogy miért nem fizetnek többet?

Ezek a barmi nagy demokraták csak nem kizsákmányolják a dolgozót?

jan. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
#2 A nagy multik azok akik jobban fizetnek mint az itthoniak.
jan. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%
Majd akkor, ha nem összeszerelő üzemeket hoznak be az országba, akik minimálbért fizetnek.
jan. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
24%

Én most lényegesen többet keresek mint egy német vagy egy osztrák velem azonos munkakörben. Számomra inkább az ihlet kérdést egy német vagy egy osztrák mikor fog annyit keresni mint én vagy mikor fog olyan jogbiztonsagban dolgozni mint én.


Az én fizetésem most havi egymillió ötvenezer. Egy osztrák cég azonos munkakörben ezerötszáz - kétezer eurót fizet. Alapból ez nem lenne nagy különbség, de ha hozzávesszük azt az embertelenséget amit a munkavállalójával szemben tanúsít, akkor azért már lényeges és szembetűnő a különbség.

jan. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
48%

5.

Én percenként keresek annyit mint te öcsém elég pancser lehetsz!


Üdv Mészáros Lőrinc!

jan. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#5 Jogbiztonság XDD

Olyan országban ahol a jogot a kormány kénye kedve szerint módosítja ha úgy tartja kedve egyik napról a másikra.

jan. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Majd, ha a magyarországi munkaerő, vállalkozások termelékenység olyan lesz, mint a nyugatiak.


Belátható időn belül ez nem fog megtörténni, de valószínűleg soha.


De egyébként ezek miatt Magyarországon belül is nagy különbségek vannak, nem is kell egész Európát nézni. Szabolcs-Szatmár-Bereg vagy Békés vármegyékben is kérdezhetnék, hogy az átlagfizetés vajon mikor fogja utolérni a budapesti vagy akár csak a Győr-Moson-Sopron vármegyei szintet?

jan. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

12:39


Tehát kapsz nettó 1,05 millát havonta? Az kb. nettó 2750€.

Mennyi bruttóra vagy bejelentve?


Ausztria, Steiermark, 5000 fős település, ismerősöm nettó bére konyhai kisegítőként 820€, 4 órában. Heti 3,5 napot dolgozik.


MO legjobb magánkorházában pénzért nem kapsz olyan ellátást, mint Ausztriában alapból ingyen.


Ő mint minden osztrák munkavállaló 14x kap fizut.


Szóval nem tudom mi a munkaköröd, mert 8 órában egy konyhai kisegítő kap 14x minimum 1600 eurót.


De valószínűbb, hogy egy elmeorvosi eset aki tévképzetei áldozata, egy keveréke a sikerpropagandának és a saját szellemi deficitnek. Egy lúzer, aki otthon ül Anyja penészes dohos házának egyik szobájában, anyja nyugdíján élősködve, mert a segélyeket is visszavágta a fidesz.

jan. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!