Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Balosok. Kit választanátok...

Balosok. Kit választanátok miniszterelnöknek?

Figyelt kérdés
jan. 2. 01:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
60%
Márki-Zay Pétert.
jan. 2. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
MZP elvileg jobboldali beállítottságú. Azt hiszem voltak is vitái az összefogásos korszakban. Pl. Péter nem akarta a többkulcsos szja-t.
jan. 2. 01:49
 3/15 anonim ***** válasza:
49%
Nincs értelmes opció.
jan. 2. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
73%
Tudom, hogy MZP jobboldali, de neki egy használható, jó programja volt az országot tönkretevő Fidesz okozta károk helyrehozására. Az összes többi ellenzéki csak megélhetési politikus, akik nem akarnak valódi változást. Amíg nem látok jó baloldali jelöltet, addig én MZP-t támogatom.
jan. 2. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
14%

Donáth Anna!!!


Akkor végre elindulhat a Minden roma élet is számít program😍

jan. 2. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
11%
Mindegy, csak LMBTQ legyen.
jan. 2. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
63%
Sajnos tényleg elég hülye az összes. MZP-t mondom most én is, nem mintha ő nem lenne tök hülye, de legalább róla elhiszem, hogy tényleg változást akar, nem csak megélhetési álellenzéki. Legalábbis tavalyelőtt még elhittem, kitudja, lehet azóta ő is megvilágosult, és csak az 5%-ra hajt.
jan. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
78%
#7 Sajnos azóta nincs sok esélye másra hajtani, és hosszú távban gondolkodni. Én legalábbis örülni fogok még annak is, ha 2024-es választások után marad még valamilyen ellenzék a megélhetésieken kívül.
jan. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
76%
MZP, Botka, Donáth. Mondjuk nem balos vagyok, inkább liberális, max. szocdem.
jan. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
12%
Szerintem jobban járnak, ha Orbánt választják, végre lenne egy kis sikerélményük 2006 után...,🤔🤔
jan. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!