Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tanárok megérte tüntetni?...

Tanárok megérte tüntetni? Elérték céljukat?

Figyelt kérdés

32% béremelés!

[link]



2023. dec. 31. 09:30
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem érték el, és az elmúlt évek eseményei alapján itt már se tüntetéssel, se sztrájkkal nem lehet elérni semmit...
2023. dec. 31. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
akkor mivel lehet?
2023. dec. 31. 12:55
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy az megvan, hogy nem csak a bérek miatt tüntettek?
2023. dec. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
78%
Én személy szerint nagyon meglepődnék, ha januártól tényleg minden tanár megkapná az 528 bruttót, és tényleg nem lenne benne semmi ordas nagy átbszs a kormány részéről, az nagyon szokatlan lenne. Nagyon örülnék neki, mert megérdemelnék a tanárok, de még így egy nappal a beharangozott emelés előtt is nagyon erős kétségeim vannak ezzel az emeléssel kapcsolatban. Meglátjuk, mit hoz a holnap.
2023. dec. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
70%
3-észnél vagy? A tanároknak nyáron továbbképzésre kell járnia. Kidolgozzák a belüket a semmiért. Ha a te fizetéseddel is ez lenne akkor te is maximálisan dolgoztál vagy mi?
jan. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
22%

"3-észnél vagy? A tanároknak nyáron továbbképzésre kell járnia"


Kinek? Hova ? Mikor? 20 éve tanár vagyok soha az életben nem voltam továbbképzésem nyáron.

jan. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
54%

#3


Észnél vagy?


Egy beosztott mérnök ajánlott napi díja 130 000 HUF!

Osszál szorozzál, hogy az mennyi havonta!


[link]

jan. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

#3


Politikus sem végez termelő munkát mégis milliós fizetésik vannak. Az országgyűlési képviselőkről már nem is beszélve!

jan. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

16


Lehet nyáron is továbbképzés (vagy este vagy hétvégén), amit teljesíteni kell a 7 év/120 kredit (=120 óra) teljesítésen. Ami kvázi 3 munkahétnyi időtartam, amit nem fizetnek ki, vagy adott esetben mi fizetünk a tanfolyamokon.

jan. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
55%

Ez a bruttó bér olyan nettó 350 E Ft lesz. Az előző ajánlat az a bruttó 450E Ft volt, ami 10E Ft-tal jelentett többet, mint a pályakezdő kollégáknál. Én nem hiszem, hogy majdnem 10 év tanítás után ennyit érdemelnék. Vannak országos versenyen díjazott diákjaim is, szóval úgy érzem, hogy jól végzem a munkám.



Mindeközben az egyik ismerősöm most esett ki az egyetemről, BSc képzéssel. Multinál kezdett el dolgozni szeptembertől nettó 600E Ft kezdőfizetéssel. Decemberben jól ment a cég, nettó 650. Semmi extra munkakört ne képzeljetek, asszisztens.

De olyan ismerős is van, aki ugyenennyi pénzért egyik hazai luxus-szállodában dolgozik a bárban.

Párhuzamos univerzumok vannak.

jan. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!