Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vodafont megerte megvennj?...

Vodafont megerte megvennj? Vagyis beleszálni allamilag? Megfog ez térülni?

Figyelt kérdés
2023. aug. 18. 00:24
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Nem.
2023. aug. 18. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%
A Fidesznek meg fog térülni. Kontroll alá venni a médiát, a szolgáltatókat, a különböző piacokat/ágazatokat, egy nagyon jó módja annak, hogy megszilárdítsák a hatalmukat.
2023. aug. 18. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%
Annak, aki megvette a Vodafone-t, mar van egy Pegazusa is. Probald igy osszerakni a kepet.
2023. aug. 18. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%
A Yettel-t is megvették a Fidesz közeli emberek…. Csak arról már nem beszél senki.
2023. aug. 18. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom megérte-e de nagyon csapnivaló a szolgáltatás. Én át is jöttem a Yettelhez, pedig sajnos már ez sem magyar.
2023. aug. 18. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%
Egyértelműen megérte a fidesznek. Az országnak nem, de az kit érdekel?
2023. aug. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

most az lesz, hogy hiába pereljük be voodafonet, polt eldobja az ilyen feljelentéseket.

De ha telekom, vagy tököm tudja mit, azt meg megbünteti simán

2023. aug. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tudtommal lölö vette meg-azt is-,de bár én is utálom,mint mindenki ebben az országban-szerintem andika is:D-,én maximálisan elégedett vagyok a szolgáltatással,kb2éve.Elötte kb havonta kellett bejárnom a voda ügyfélszolgálatra,mert v a router nem működött elég gyorsan,v a wifi ,most már pillanatokon belül feláll a rendszer,pedig én mindig lekapcsolom,ha nem vagyok otthon!Mindig tök segítőkészek amúgy az ügyintézők,és mivel régi ügyfelük vagyok,mindig tök kedvező csomagot ajánlanak!
2023. aug. 31. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!