Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az, hogy Apáti...

Miért van az, hogy Apáti Bence még a nem túl magasan kvalifikált megafonos mezőnyben is baromi amatőrnek tűnik?

Figyelt kérdés
2023. dec. 28. 22:12
 1/8 anonim ***** válasza:
4%
Úgy gondolod? Én inkább azon szoktam tűnődni, hogy miért van az, hogy az érettségin kívül semmilyen iskolai végzettséggel nem rendelkező Gulyás Márton az ellenzék kedvenc médiafigurája (még annak ellenére is, hogy épp az ő műsorában semmisült meg végérvényesen az amúgy sem túl intelligens Fekete-Győr Andris). :)
2023. dec. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Mondjuk Gulyás Marcinak a kisujjában több van mint a teljes propaganagépezet fejében együtt. :D
2023. dec. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%

Mert a gigafosnál csak propagandisták vannak akik amúgy utcaseprőnek se lennének jól.


Egyeske :D egy érettségivel értelmesebb mint a legbölcsebb fideszbohóc.

2023. dec. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

#2: Valami frappánsabbat, erdetibbet, ha lehet...

Ha Gulyás Marci ilyen okos, miért nem tudott érvényesülni az iskolában? Miért nem keresik a mainstream hírcsatornák? Még az ATV sem hívja, pedig ott aztán alacsonyan van a léc: még síkhülye Csintalan Sándor is megugorja. Gulyás "profizmusáról" pedig ez mindent elmond:

[link]

2023. dec. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%
#4: Nem mondtam, hogy okos. Azt mondtam, hogy a többiek hülyék.
2023. dec. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
89%

"Miért nem keresik a mainstream hírcsatornák?"


Nagyobb nézettsége van piaci alapon mint a legtöbb tvnek, miért akarna ilyen médiákhoz menni mint az atv vagy az m1?


A legutóbbi videóját direkt megnéztem 3 napja tette fel 376 ezren nézték meg. Viszonyításként LABDARÚGÓ MÉRKŐZÉS-UEFA EK LIGA M4 SPORT 386 689.

A ps tv csúcsa 70 ezer volt irtózatos adóforintokból.


Ezek alapján ha ez egy futballnemzet akkor ilyen erővel lehet Marci nemzet is.

2023. dec. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A buta megvehető izomagy archetípusa a tag.
2023. dec. 28. 23:23
 8/8 anonim ***** válasza:
97%
1: GM nem a kedvenc médiafigura. Az, hogy az ő műsorában “megsemmisülhet” egy ellenzéki, csakis azt mutatja, hogy jól végzi a dolgát. Amikor a Kossuth “riportere” felolvassa Orbánnak a saját maga által hozott kérdéseket, az 0 teljesítmény. Azt a szintet egy második osztályos gyerek is megugraná.
2023. dec. 29. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!