Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi érdeke orbánnak, hogy a...

Mi érdeke orbánnak, hogy a szócsöve origo teljes vezérkara lassan minden nap lecsukható lenne rémhírterjesztésért?

Figyelt kérdés
Mindennap kitörne náluk a világháború. Világháború kitörések száma után kapják a guruló rubelfizetést?
2023. dec. 26. 19:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
82%
Tehát meg sem érted? Nem minket, vagyis nem engem riogat a pufi nindzsa, hanem a nyáját. De ezek szerint a sok plakát, a nemzeti konzultáció, a folyamatos propagandaműsor a tévében, neked semmit sem jelent? Észre sem veszed? Az eszedért, és a megfigyelő képességedért téged nem fognak ellopni. Nyugodj meg, fel ne zaklasd magad, és bégess nyugodtan. Szép estét.
2023. dec. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%

11


Nem, nem jelent számomra semmit sem a ti kőbunkó propagandátok, sem pedig a kormányé. Nektek melyik hülye adta be, hogy Putyin lerohanja egész Európát? Tényleg kíváncsi vagyok, mivel ezen rettegtek egész nap.

2023. dec. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
76%
A mellébeszélès igazi birkája vagy. Rajtad kívül itt nem olvastam senkitől az oroszoktól való rettegésről. A kérdés alatt vagy harmadszor hozod elő. Ugye tudod, hogy az unalomig ismételt hazugságokat egy idő után az emberek elhiszik. Ez a propaganda egy része. Az hogy sok ember nem akarja az orosz stílust, életszínvonalat, és hasonlókat, az nem azt jelenti, hogy rettegés van. Inkább azt, hogy orosz stílusú országvezetés zajlik. Te pihenj csak nyugodtan, hogy az M1 holnap is meg tudja tölteni a fejed. Álmodban bégess egy kicsit, holnap a nyáj újra rettegni fog a nemváltó ovisoktól, a melegektől, meg ki tudja milyen szartól, amivel tömik az ilyen birkák fejét.
2023. dec. 27. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

13


Esküszöm, hogy reagálni fogok, ha leálltam a folyamatos röhögéssel 😆

Orosz stílus...édes f@xxom...😆😆😆

2023. dec. 27. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!