Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi érdeke orbánnak, hogy a...

Mi érdeke orbánnak, hogy a szócsöve origo teljes vezérkara lassan minden nap lecsukható lenne rémhírterjesztésért?

Figyelt kérdés
Mindennap kitörne náluk a világháború. Világháború kitörések száma után kapják a guruló rubelfizetést?
2023. dec. 26. 19:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
27%

Jobb félni mint megijedni.

Én nem olvasom az origót ha neked nem tetszik te se olvasd.

2023. dec. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
75%

Rettegjenek az emberek, és szavazzanak a fideszre.

(az sem zavarja őket, hogy pont Orbán engedte szabadon az embercsempészeket)

2023. dec. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%

Hol találom azt a rengeteg rettegőt? Csak azért kérdezem, mert főleg az ellenzékiek körében van egyfajta rettegés, hogy jönnek az oroszok.

Vagy lemaradtam valamiről? Mitől félnek a kormánypártiak?

2023. dec. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
76%
Na azért én tartok Putyintól nagyon is és nem baloldali vagyok.
2023. dec. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%

"Mitől félnek a kormánypártiak?"

- a migránsoktól, akik elveszik a magyar emberek munkáját, és megerőszakolják a nyugdíjasokat,

- az EU-tól aki mindig bántja Magyarországot,

- Soros Gyuri bácsitól, aki mindig forral valamit ellenünk,

- a tanároktól, mert minél képzettebb valaki, annál inkább ellenzéki szavazó.

- az ukrán terményektől, mert tönkreteszik a magyar gazdákat,

- a baloldali médiafölénytől (ami kb 5 %-a a fidesz médiáinak)

- a melegektől, és hogy kiugrik a könyvekből a "meleg-manó" és ráugrik a gyerekekre, akik ettől melegek lesznek

- attól hogy a "nyugat" átoperálja a gyerekeiket a másik nembe, aztán vissza, majd újra át


...és folytathatnám, csak meguntam. A fidesz szavazók folyamatos rettegésben élnek.

2023. dec. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%

5


Valahogy az általad említett (és kisarkított vagy egyenesen kamu) témák nincsenek benne a közbeszédben a népesség körében.

Valószínűleg csak erre vágysz, hogy így legyen. De ne félj, ma még karácsony van, talán teljesül az álmod.

2023. dec. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
27%
Nehéz helyzetben vagy 6# amikor a fidesz-közmédiából ránk ömlő baromságokat szeretnéd mosdatni :D
2023. dec. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
88%
Utolsó. De mégis ezt mondja a propaganda. Egyébként a birkát félelemben kell tartani, hogy csakis Fideszre szavazzon, mert így a főnindzsánk megvédi a nyájat. Azt meg a nyájnak nem kell tudnia, hogy a főnindzsa az egyik legnagyobb veszély.
2023. dec. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, előző hatosnak szólt.
2023. dec. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

8


Ez olyan fura. Ti emlékeztettek rá mindig, hogy állítólag félnem kell. Valahogy ez magamtól sosem ugrik be.

Egyébként valami óvóhelyről írogattok? Hiszen Putyin már Berlin alatt van, akitől naponta be vagytok tojva.

2023. dec. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!