Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A boomerek miért utálják...

A boomerek miért utálják Gyurcsányt?

Figyelt kérdés
Teljesen jó fej, közvetlen, modern politikus. Még egy ilyen laza arcot nem lehet látni, még Amerikában sem. A sok boomer FIDESZES arra hivatkozik, hogy hazudott, meg rendőrterror? Ezért ne szavazzak rá? éves voltam akkor. De abba mi volt a gáz, három éves voltam akkor, felejtsétek már el.

2023. dec. 14. 13:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
31%
A boomer nem Fideszesek meg azt látják, hogy ez szintén nem százas ember, aki erkölcsi alapon próbál a partner lelkére hatni akkor is, ha a partnert a napi megélhetése jobban érdekli, mint a papolás.
2023. dec. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
45%
Mert kilőtte a szememet
2023. dec. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Senkinek nem lőtték ki a szemét. Propaganda. Csak a nácik találták ki. Gyurcsányból kinézitek, hogy kilöveti valakinek a szemét? Ne viccelj már!
2023. dec. 14. 13:39
 4/15 anonim ***** válasza:
41%

Az egy főre eső GDP ha úgy növekedett volna 2004-2009 között nálunk, mint a velünk egyszerre csatlakozott országokban akkor a 2004-es 9520 euróról 10 992-re kellett volna nőjön, a Feri által vezetett kormánynak csak 9 850-re sikerült feltornásznia. (a mi növekedésünk 3,5% volt, a velünk egyszerre csatlakozottaké 15,5%)


[link]


Ez azt jelenti, hogy 1472 euróval volt kisebb az egy főre eső gdp mint ami lehetett volna, ez a költségvetésre lefordítva azt jelenti, hogy adókból így 1 100 milliárddal kevesebb folyt be 2010-ben, mint ha a versenytársaink szintjén teljesítünk. Ez akkoriban magasabb összeg volt, mint amit az EU-s támogatások kitettek.


2010 óta minden évben 2 Mészárost tudott volna kitermelni Magyarország, úgy hogy pont annyit költöttünk volna, mint amennyit költöttünk a valóságban.

2023. dec. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
15%
Mi az a boomer?
2023. dec. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
64%
Engem nem érdekel. Öreg már. Illetve, én mint Fidesz gyűlölő valóban előre tekintek és nem foglalkozom bukott politikusokkal. Nem úgy mint a Fideszesek, akiknek a mottója, hogy előre és nem hátra, mikozben folyamatosan a múltban kapáloznak, amióta már több mint 10 év telt el. Ennyi erővel bármely régi politikust is felhozhatnák, aki a múltban volt. Nevetséges...
2023. dec. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
47%
Nem utáljuk Gyurcsányt, de amíg ott van a politikában, és valós veszély a visszatérése, addig nem szabad megfeledkezni róla, nehogy még egyszer hatalomba kerüljön.
2023. dec. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
45%

Én gyurcsány alatt voltam pályakezdő és akkor neveltem gyereket. Ha te azt a rendszert sírod vissza akkor minimum le fogod szopni magad ha visszajön.

De szavazz rá ha nem hiszel azoknak akik felnőttként élték meg gyurcsány kormányzását.

2023. dec. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Azért van még demokrácia mert a Gyurcsány család politikával foglalkozik. Szerintem még el tudnak intézni ezt-azt Bruxelesbe. A FIDESZ meg úgy állítja be, hogy kiharcolták.
2023. dec. 14. 13:57
 10/15 anonim ***** válasza:
84%

ma 13:45

A jövőbe tekintesz azzal, hogy leszavazol arra aki objektíven bizonyította, hogy rossz választás. Mert hacsak nem MKKP vagy MH szavazó vagy akkor te így tekintesz a jövőbe.


Senki se foglalkozna Ferivel ha nem a DK lenne a legerősebb ellenzéki párt és nem úgy nézne ki a helyzet, hogy ők lesznek a Fidesz váltópártja, mert az összes több párt még hozzájuk képest is kész röhej kategória.

2023. dec. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!