Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mivel nagyon sok magyar...

Mivel nagyon sok magyar távozik az országból, mi lenne akkor, ha helyükre be fogadnánk azokat a zsidókat akik félnek, menekülnek Izraelből a hamas miatt? Szerintem sok állami támogatás is kapnánk hozzá, illetve kultúrálódna az országunk is!

Figyelt kérdés
Ez csak egy röpke gondolat volt, persze nyilván nem az Orbán rezsim alatt lehetne megvalósítani, de vajon játszunk el a gondolattal, jól járnánk vele? Mert szerintem nagyon!
2023. nov. 22. 19:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
32%
Haszid zsidókra gondolsz vagy baloldali ateista zsidókra? Csak mert a haszidok betelepítése nagyon is Orbán kedvére lenne…
2023. nov. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
42%
De egyből Fidesz állampolgárok legyenek, ne a régi országé, Magyarországé.
2023. nov. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Én a kulturált, nyugati szemléletü zsidókra gondoltam elsősorban!
2023. nov. 22. 19:24
 4/13 anonim ***** válasza:
Annyi ember fel sem tűnne...
2023. nov. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
96%

“Én a kulturált, nyugati szemléletü zsidókra gondoltam elsősorban!”


Miért is akarnának ők Magyarországra jönni?

2023. nov. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
32%
Egy kis érdekesség: tudtátok, hogy a Herz és a Pick szalámit, valamint a Kotányi fűszereket gyártó cégeket zsidók alapították?
2023. nov. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
36%
Katasztrófa lenne. Már így is az, tele vagyunk magyarellenes pártokkal, minden e kisebbség kezében van. Keveredni egyik fél se akarna, gettósodás lenne. Kulturálisan áthidalhatatlanok a szakadékok, mi pl. nem vagyunk népirtók.
2023. nov. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
6-os vagyok. Én nem tudtam, de tökre meglepett.
2023. nov. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
93%
Nem lehetne hogy inkább az okot szüntessük meg amiért elmenekülnek a magyarok?
2023. nov. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

#6


Az meg a Holokauszt elotti ido. Akkor sok zsido, mas orszagokban is, a helyi, nemzeti erdeket kepviselte.


Korabeli ertelemben(!) A Monarchia, es a II. Nemet Birodalom volt a legliberalisabb a kontinensen.


Amugy tudtam.

2023. nov. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!