Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Eus támogatásokat hol lehet...

Eus támogatásokat hol lehet keresni nézni pályázni?

Figyelt kérdés
Van egy falusi présházam, 2000m2 telekkel, és kíváncsi lennék, hogy lehet e rá valami pályázatot szerezni, hogy felújítsam, bővítsem és valami vendégházzá alakítsam. Vagy ilyen pályázatok csak más országokban vannak?
2023. nov. 4. 12:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
43%
van nagykutya fideszes haverod?
2023. nov. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 L.. István ***** válasza:
100%
Felkeresed azokat, akik ilyen pályázatok megírásával foglalkoznak, ők jó pénzért megírják neked a pályázatot, de ami a legfontosabb: ismerik a pályázatok elbírálóit, hogy kit hogyan-mennyivel kell megkenni.
2023. nov. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
74%

2.

Utólag ki lehet fizetni a lefizetőpénzt a bevételből?

2023. nov. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
De online nem hirdetik valahol, hogy hol vannak ilyenek? Mik a feltételek stb...
2023. nov. 4. 13:23
 5/15 anonim ***** válasza:

Google a barátod. [link] első találat az EU + pályázat + mezőgazdaságra


De amúgy a sopánkodóknak, én Romániában élek és itt is így megy, hogy hiába írod meg te a tökéletes pályázatot, ha nem olyanal írattad meg aki benne van a buliban akkor nem fogják elfogadni. Asszem olyan 10-20%-a a pénznek a pályázatot megírót illeti. (ő tudja, hogy ebből kinek mennyit kell adni)

2023. nov. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Bocsi nem olvastam végig rendesen, én hülye azt hittem valaki akinek földje van az termelni szeretne. :D

[link]

itt vannak a falusi turizmussal kapcsolatos pályázatok

2023. nov. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

5 6 köszi



Hallottam, hogy Romániában ez nagyon egyszerűen megy, és hogy ott "vendégház" meg kulcsosház címen saját maguknak húznak fel az emberek "ingyen" eus támogatásból villákat.

2023. nov. 4. 14:55
 8/15 L.. István ***** válasza:

#7: Nem kell olyan messze menni, csak úgy hirtelen:


[link]

2023. nov. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

ma 14:55

Megvannak a szabályok, pl. nekem ismerősöm kardvirágot ültetett és arra is valami 8-9 ezer eurót lehetett felvenni és még azt se követelték meg, hogy számlával adja el (pl. paradicsomnál volt ilyen és arra rá is fáztak sokan, mert mindenki azt akart termelni és úgy lenyomták az árakat, hogy a támogatás mellett se jártak jól). Aztán így az ellenőrzésig gondozták a virágokat, utána meg simán kiszántották és egy virág se került a piacra belőle.

2023. nov. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

8 ehhez fideszesnek kell lenni



9 tök jó. Én egyszer egy fórumon olvastam, hogy hasonlót Horvátországban csináltak páran, vettek egy kis telket tengerparton, hogy valami horvát kulturális központot hoznak létre. Telek azóta is üresen áll de felvettek rá pár millió eurót.

2023. nov. 4. 17:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!