Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az LMBTQ politikai mozgalmát...

Az LMBTQ politikai mozgalmát szándékosan mossák össze a hozzám hasonló szimpla melegekkel?

Figyelt kérdés

Jó, nem full meleg vagyok, csak biszex. De így is zavar, hogy az LMBTQ részeként emlegetnek, és magukat más neműnek képzelő, sok esetben minden gátlást nélkülöző, kulturálatlan egyedekkel emlegetnek egy lapon. És ki tudja mi jön be még emellé a jövőben.

Nem egyszer megkaptam ilyen vitákban, hogy de én akkor is "LMBTQ-személy" vagyok, ha nem tetszik.

Kb. mintha egy náci mondaná azt, hogy én akkor is náci vagyok, ha nem tetszik, csak mert német állampolgár vagyok. Hát nem vagyok az... és soha nem támogatnám ezt a szélsőséges mozgalmat (se a nácizmust, se az LMBTQ-t).

Már csak azt nem értem, hogy a hozzám hasonlók, akik nincsenek kevesen, miért nem hallatják a hangjukat. Ha bármikor netán szóba kerül a nemi beállítottságom, rögtön magyarázkodnom kell, hogy de én nem tartozom ezekhez.



2023. nov. 21. 14:16
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
71%

Elárulom neked, a homofóboknak a "szimpla", nem politizáló melegként is pont olyan kiirtandó féreg vagy, mint az, aki kinyitja a száját ha belerúgnak.



Benyalhatsz csontig nekik, semmit nem érsz el vele, mert ha a T-betûs listát már a Dunába lövették, akkor elôveszik az M-et is.



Az a definíció, hogy éppen ki a "jó buzï" meg ki a "büdös köcsög" meg tökre attól függ, hogy éppen mi a kényelmes nekik.


Ezzel az alkudozással, hogy "csak négy fal közöttmeg "jajj a gyerekek" meg "ne nézzél ki homárnak, legyél Férfi" tudod mit akarnak elérni?


Hogy szép lassan egymás ellen fordítság a kisebbségeket, és normalizálják a homofóbiát.

Minél elfogadoabb az, hogy nyilvános nyilvános gyûlöletbeszéd, fizikai erõszak, hátrányos megkülönböztetés éri a betütészta leves bármelyik részét, annál több lesz ebbõl, és elôbb-utóbb téged is elér.

2023. nov. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
91%
Sajnos igazad van utolsó
2023. nov. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
37%
Akkor csak az LMBTQ-val való egyetértés létezik meg a fasizmus? Ez a kettő van? Ha valaki nem ért egyet vagy szimplán csak nem szimpatizál az LMBTQ-val, az csakis fasiszta lehet? Ez a nagy véleményszabadság?
2023. nov. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
100%
A véleménynyilvánítás szabadsága fontos alapjog,de csak addig illet meg, amíg nem sérted mások-pl melegek jogait
2023. nov. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
0%
Azzal, hogy valaki nem szimpatizál az LMBTQ-val, mint mozgalommal, miben sérti egy meleg jogát?
2023. nov. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
0%
Illetve egy melegnek, biszexnek nem lehet saját joga eldönteni, hogy szimpatizál-e az LMBTQ-val vagy sem? Vagy egy biszexuálisnak nincs joga LMBTQ+ mozgalommal szembeni véleményt nyilvánítani? A biszexuálisnak nem sérülnek a jogai, ha elvesszük tőle a szólásszabadságot és akarata-véleménye ellenére is beleáltalánosítjuk egy LMBTQ+ mozgalomba? Egy heteronak nem sérülnek a jogai, amikor szabadon lefasisztázzuk meg homofóbozzuk, csak azért, mert nem szimpatizál az LMBTQ+-szal, mint mozgalommal, de amúgy az égvilágon semmi baja nincs a melegekkel? Miért annyira egyértelmű, hogy az összes LMBTQ+ tag egy véleményen van a többi taggal? Egy meleg pasinak miért kötelező közösséget vállalnia egy olyan pasival, aki nővé műtötte magát?
2023. nov. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 A kérdező kommentje:

https://www.youtube.com/watch?v=_qz4bIyEudU

Most jött szembe. Nagyrészt egyetértek velük! Persze gondolom, ők sem "igazi" melegek :D


"Akkor csak az LMBTQ-val való egyetértés létezik meg a fasizmus?"

Igen, kb. pont ugyanúgy, ahogy a fideszeseknek csak magyarok léteznek, meg aki nem értenek egyet velük (ők nem magyarok).

2023. nov. 23. 19:09
 28/40 A kérdező kommentje:

"ha a T-betûs listát már a Dunába lövették, akkor elôveszik az M-et is"

A transzokat mikor lőtték a Dunába? Kit lőttek egyáltalán oda a fideszesek? Főleg, így Netanjahu izraeli miniszterelnök nagy barátjaként. Te milyen dimenzióban élsz?

2023. nov. 23. 19:11
 29/40 anonim ***** válasza:
91%

Oké, akkor kezdjük az elejérôl.



Az lmbtq mozgalom kezdete a HIV-AIDS krízis volt, amikor egy egész generációt vesztettünk el, és ez rajtunk kívül senkit nem érdekelt, akkor kezdtek csak el kutatni, amikor már a heterók is belehaltak.



Tudod miért tûnik úgy, hogy hirtelen olyan sok a buzï? Mert ennyien lettünk volna, ha a nincs ez a vírus, és nem irtott volna ki egy csomó embert a 80-as 90-es évek alatt.



És azért kezdôdik az LMBTQ az L betûvel, mert a leszbikusok átolták a haldokló meleg és transz embereket, meg jártak vért adni.



Ez már nem az elsô támadás, ami ezt a kisebbséget éri, és már tudjuk kire lehet számítani, ha beüt egy krízis.


A politikai vezetésre?

Biztos nem, még tapsoltak is, hogy hulljon a férgese.


Anyádékra? Általában nem, még a kórházba se mentek el elbúcsúzni.



26, (Pintér László) Azért, mert nem fognak kikérdezni az identitásodról, hogy annak megfelelõen kövessék el a gyûlölet-bûncselekményt.


Hogy te transz pasi vagy leszbikus? A neonácit nem fogja érdekelni, ígyis-úgyis beleveri a fejedet a betonba.


Ne, figyu várjál, ne verjél meg, nem meleg vagyok csak bi! A Józsit üsd, õ a buzī!


Ez melyik világban mûködik?!

2023. nov. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
0%
Miért kéne ütni a Józsit, mert Ő b*zi? Nem értem ezt az érvelésedet. Attól, mert a Kérdező nem szeretné, hogy összemossák az egész LMBTQ+ gyűjtőfogalommal, ami általánosítás von maga után, az miért jelenti azt, hogy a b*zit dobná oda Maga helyett a nácinak, abban reménykedve, hogy akkor Ő megússza? Kissé szélsőségesen gondolkozol. Attól, mert Én úgy gondolom, hogy hülyeség levágni Valakinek a farkát, hogy puncit csináltasson belőle, attól még levághatja az a valaki és csináltathat belőle puncit, nem gátolom benne, nem is különösebben zavar, de hadd legyen meg róla a véleményem. Ahogyan egy meleg is elítélheti mondjuk ezt, vagy egy bi, vagy egy leszbikus, vagy még akár egy transz is, de az LMBTQ+ mozgalom meg támogatja. Valaki anno kitalálta, hogy aki meleg, biszex, travi, transz vagy valami heterotól eltérő, akkor Őket gyűjtsük egy csoportba és vegyük az összeset egykalapalá, függetlenül attól, hogy ki akar kivel a minek a részese lenni, tök mindegy, aki b*zi, az LMBTQ+
2023. nov. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!