Várhatóan mikor lépünk már ki végre az unióból?
Figyelt kérdés
Mindenbe bele akarnak ugatni
Mindent meg akarnak mondani
2023. nov. 13. 12:52
31/37 anonim 



válasza:





#29 Ne zavarjon, hogy ez a szöveg Gyurcsánytól származik
32/37 anonim 



válasza:





A kilépés lebegtetése, csak egy fideszes politikai termék. Nevetséges, hogy két éve könyörögnek az unios pénzekért, közben meg kilépéssel fenyegetőznek. :)))
33/37 anonim 



válasza:





#32 Sehol nem fenyegetőztek azzal.
34/37 anonim 



válasza:





#29 Elnézést kérek,nem tudtam. Én nem vagyok DK-s és amikor Gyurcsány még releváns politikai aktor volt akkor még én túl fiatal voltam hogy kövessem a polkitikát, most meg ezt az általam nagyon nem kedvelt megjegyzést kivétel nélkül fideszesektől hallottam, és gondoltam visszadom a saját tanácsukat.
35/37 anonim 



válasza:





#29 Ezért kell tájékozódni politikai témában előbb. Én sem vagyok DK-s és a Fideszesek sem azért mondják, mert tetszik nekik, hanem pont az ellenkezője miatt, hogy az emberek tudják, ki és melyik oldal volt, aki ilyet mondott az embereknek, mikor kormányzott. Ez a lényege, hogy ne is kelljen kedvelni a megjegyzést.
36/37 anonim 



válasza:





Én tájékozódok politikai témában, de számomra nem Gyurcsány van a fókuszban, akkoriban ovodás/iskolás voltam, bár utánnanéztem mi történt, nem tudom fejből minden egykori kijelentését. Örülnék ha eltünne, de ő nem túl meghatározó számomra.Ugyanakkor tényleg vannak olyan fideszesek (és én itt nem feltétlenül politikusoskat értek) akik ezt főleg a fiataloknak mondják, komolyan, nem Gyurcsányra utalava, (olyan embereknek, akik sose szavaztak az MSZP-re és nem DK-sok) csak azért mert nem akarnak komprumisszumot.
37/37 anonim 



válasza:





#36 Nem is kell fókuszban lennie, nekem sincs még a politika sem a fókuszban, de mivel még mindig ő vezeti az egyik legnagyobb baloldali pártot és sokan lefekszenek neki, sajnos tényező még mindig. Nem lehet, nem foglalkozni vele.
Akik meg komolyan mondják ezt a megjegyzést, azokra nem kell figyelni. Minden táborban vannak beszűkült látásmódú egyének, ez kikerülhetetlen.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!