Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A baloldali ellenzékiek a...

A baloldali ellenzékiek a között miért olyan sok a hungarofób?

Figyelt kérdés
2023. nov. 11. 17:34
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
8%

Nem örülök, hanem arra hívtam fel a figyelmet, hogy hazudik.

Tehát az a hungarofób, aki hazudik, meg aki próbál terelni, mint te.

Egyébként igaza van a kérdezőnek, nem is értem mit játsszátok a hülyét 😁

2023. nov. 12. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Ha arra gondolsz, hogy a magyar emberek jelentős része nem tud büszke lenni arra, hogy magyar,( vagy legalábbis ugyanarra a dologra mint egy fideszes) és néha inkább már szégyelli azt, az igaz, ugyanakkor ezt nem nevezném hubgarofóbiának.


Azt sok fideszes nehezen szokta megérteni, hogy nem mindenki ugyanúgy magyar, és különböző embereknek eltérő dolgok képzik a magyar identitás fontosabb elemeit, így egy bizonyos értelemzést, ami gyakran összemosódik a keresztény vallással és tipikusan a népi vonalat viszi tovább az urbánussal szemben nem mindenki sajátít el, és azt bemutatni, mint az egyetlen magyar identitás szerintem megvetendő.


Amúgy az, hogy hungarofób sajnos a kormánypárti körökben átértelmeződött arra hogy nem ért egyet a kormánnyal és akár le is váltaná azt.

Ami megint igaz a Mi Hazánkon kívüli ellenzékre, de nem teszi az embereket hungarofóbbá.


Amúgy tisztázd mit értesz baloldali ellenzékiek alatt, mivel nem egyértelmű, én például liberálisként nem vallom baloldalinak magam.

2023. nov. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Tudod kérdező szokták mondani ha valakiben nincs önkritika akkor sosem lesz képes felismerni a hibáit és kijavítani azokat, ezáltal sosem lesz képes fejlődni emberileg.

Ez itt is ugyanúgy igaz, csak nem egy személyre, hanem egy szélesebb rétegre. Beteg a társadalmunk és ha ennek valaki hangot ad akkor megvetik, magyargyűlölőnek, libsinek, nyugat talpnyalójának stb titulálják. Ezáltal viszont jövője sem lesz ennek az országnak, hogy ha ez az ország, társadalom nem képes felismerni, hogy valami nincs rendben vele.

2023. dec. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!