Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzéki liberálisok,...

Az ellenzéki liberálisok, hogyhogy most az arabok ellen vannak, amikor ők segitették európába jövetelüket?

Figyelt kérdés
2023. nov. 4. 01:44
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem nem kényelmetlen és láttam normális válaszokat.
2023. nov. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
94%
Mármint Gyurcsány?mikor és hogyan segítette az arabokat?és miből?nem a fidesz osztogatott letelepedési kötvényt tízezrével?
2023. nov. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
21%

12


A fidesz se különb. De az ellenzék olyan szempontból volt tök hülye, hogy szerintük hatalmas buli nagy létszámú embertömeget ellenőrizetlenül beengedni Európába. A kedvenc fideszetek legalább vette a fáradtságot, és papírosokat engedett be.

2023. nov. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Sunshinedoll ***** válasza:
0%

Mert a zsidókat még jobban utálják, és addig örülnek, amíg azok ott vannak messzire tőlünk a közel-keleten.

Érdekes, hogy tavaly pillanatok alatt be tudott az EU szívni 2 millió ukránt, aztán most meg az EU ugyan Izrael mellett ál, mégis az EUs országok törölték el az izraelből menekülni vágyók járatait.

Úgy vannak vele, hogy amíg izrael ott van, addig a zsidók legalább oda mennek.

De ez nem új dolog, ha megnézed Európa történetét, a zsidókat folyton dobálgatták ide-oda, sehol nem szerették őket. A nagy keresztény Europa. A názik is kik voltak? Csak nem keresztények?

Most is mindenki úgy tesz, mintha az antiszemitizmus valami iszalmista dzsihadista koncepció lenne, holott mindig is a fehér faj felsőbb rendűségét hirdető keresztények voltak zsidó gyűlölők.

2023. nov. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Az arabellenesség, vagyis inkább iszlámellenesség egyáltalán nem csak a libsiket jellemzi. Ebben nagykoalíció van a két kesztyűbáb közt.
2023. nov. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Kedvencem a 9-es, tényként kezelni egy kérdést már igazi erény, respect! :DDDDD Egyébként jó lenne ha a kérdező képes lenne arra az egyszerű kérdésre válaszolni hogy mégis mire gondol, ennyi erővel én is mondhatom hogy a föld lapos de nem indoklom meg mert úgy van és kész..
2023. nov. 20. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Oóhhh...jajjj...Drága #1. válaszoló!


Ugye nem gondolod komolyan, hogy csak a libsik körül vannak ellentmondások..?


Szerintem a mai nagypolitika totál tele van ellentmondásokkal.

Nem kicsit, nagyon.

Nálunk is, világszinten is.

Nagyon gáz!

2023. nov. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!