Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzéki liberálisok,...

Az ellenzéki liberálisok, hogyhogy most az arabok ellen vannak, amikor ők segitették európába jövetelüket?

Figyelt kérdés
2023. nov. 4. 01:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
25%
A libsik tele vannak ellentmondásokkal. Támogatják az lmbtq lobbit, és egyben a muszlim bevándorlókat is. Abba nem gondolnak bele, hogy egy átlag muszlim megkövezné a homokos embert. Az iszlám mélyen elnyomja a nem heterókat.
2023. nov. 4. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
14%
Az iszlám jó tulajdonságait ezzel mind fel is soroltad egyes. :)
2023. nov. 4. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
28%
A komcsiknak, új és nem régi értelemben vett liberáloknak nincs generációkon átívelő jövőképük. A pillanatnyi megélhetésnek, érdekeknek megfelelően befolyásolnak, léteznek. A bevandorlók csak szavazatok, jövőbeni szavazatok nekik, még több termék fogyasztók a multiknak, semmi más. Azt nem érik fel ép ésszel, hogy pont a dédelgetett bevándorlóik fejezik le őket elsőnek később, amikor már semmit nem tehetnek ellene.
2023. nov. 4. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
36%
Ellenzéki liberális vagyok, nem támogatom a muszlim bevándorlókat, az arabokat pláne nem szeretem! Erre varrjál gombot, nem ám a lakájmédiából kell tájékozódni! Bár ha behozzák ezt az új törvényt ki tudja, tudsz-e máshonnét :-(
2023. nov. 4. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:
64%

Az arabok ellen vannak?

Hogy érted?

Egy ideje nem figyelem a politikát, mit tett az ellenzék ami arab ellenes?

2023. nov. 4. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
80%

Ellenzéki ballipsi vagyok és nem vagyok az arabok ellen :)


Az általam vélt igazságtalanságok ellen vagyok, és ez független attól, hogy ki követi el vagy ki az áldozata. Ha úgy van, igazat adok Orbánnak is.


Ideális esetben ezt tennék a kormánypártiak is, csak ők egy kicsit túl gyakran inkonzisztensek ebben. :)

2023. nov. 4. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
95%
1, belegondolunk és tiszta szerencse, hogy van egy olyan dolog, amit jogállamnak és jogrendszernek hívnak, ami mindenkire vonatkozik, akivel egy országban élünk.
2023. nov. 4. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
84%
Valahogy mégis épp az illibsi kormány engedi szabadon az embercsempészeket, vétózza az EU megoldási javaslatait a határok megerősítéséről, és akar félmillió harmadik világbeli ázsiait és afrikait betelepíteni.
2023. nov. 4. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
16%
Hirtelen az ellenzékiek már nem támogatják a migrációt? Milyen érdekes. Pedig. 2015-től az ellenzéki hangvételű médiafelületeken hetente jelentek meg a "Fogadj be migránsokat 1 éjszakára", "Magyarországon emberségből elégtelen" és egyéb migráció propagáló cikkek. A hozzászólások pedig csak úgy tobzódtak a migráció melletti kiállásról.
2023. nov. 4. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Úgy néz ki ez nagy önellentmondás nekik, erre elég kényelmetlen válaszolni, érthető dolog!
2023. nov. 4. 08:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!